Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Macisabb passzív srácok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Macisabb passzív srácok könnyen ismerkedtek?

Figyelt kérdés

Nem nevezném magam kövérnek, a magasságomhoz képest ajánlott súlynál 3-4 kgmal vagyok nehezebb. Nyílván szeretnék még fogyni és izmosodni, de most most van:)


Macisabb, masszívabb, szőrösebb srácok könnyedén ismerkedtek? Milyen srácokkal próbálkoztatok? (Első sorban kapcsolati, hosszabbtávú célokban gondolkodom a kérdés kapcsán) - fontos a külső, alapvetően én véknyabb, magasabb srácot keresnék, talán az ellentétek vonzzák egymást:).


A koromra és szőrös testemre sokan nemet reagálnak - az előbbiről nem tehetek, az utóbbi meg ápolva van rendesen:D



2019. szept. 1. 13:27
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Engem kifejezetten a szőrös test hoz izgalomba!

A csupaszt nem szeretem!

2019. szept. 1. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
én macis, szőrös testű passzív fiúként évek óta sikertelen vagyok ismerkedés terén...
2019. szept. 1. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
85%

Srácok gyurni kell és a macis midját izmos lessz

Akarat kitartás!

2019. szept. 1. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Siman megy az ismerkedes hala az arcomnak, sose koverekkel szexelek hanem sportosabb, vekonyabb pasikkal... ok keresnek engem es nem en oket .
2019. szept. 17. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!