Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Félénk fiú meghódítása?...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Félénk fiú meghódítása? Esetleg barátság stb.

Figyelt kérdés

Tetszett egy fiú a fősuliról amibe jártam, vékony alkat, kedves, de nagyon félénk, zárkózott.Jó tanulú


Én egy 160 kilós, 193 cm-es srác vagyok, harsány, utazok stb.


Ajánlottam nekik egzotikus utazást Mexikóba,Brazilba,Thaiba stb. Rám sem hederített.


Nem akart kijönni velem kirándulni, hogy megismerkedjünk.

Tudom 100 százalékra ,hogy meleg


Tehát ez nem is kérdés.


Az érdeklődési körünk sajnos egészen más.


Hagyjam abba, vagy érdemes küzdeni ...



#fiú #meleg #félénkség #nem összeillőség
2019. szept. 3. 21:09
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Hát sajnálom, de szerintem hagyjad.
2019. szept. 3. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
83%

160 kg

Ez mindent megmagyaráz. Én is félnék a szerencsétlen fiú helyében.

2019. szept. 3. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Úgy értem, hogy kb. idegenek vagytok egymásnak. Én sose mennék el egy idegennel külföldre, kirándulni. Az udvarlást nem így kezdjük.
2019. szept. 3. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

A félénk srácok hajlamosak nem venni a lapot és szerintem az egyik legrosszabb rémálmuk egy félig-meddig idegennel egy idegen országba utazni. Szerintem érdemes lenne megpróbálnod lényegre törőnek és őszintének lenned vele, ha neked nincs vesztenivalód.

Ha viszont nem nyíltan meleg, akkor nem javaslom hogy úgy közelíts hozzá, hogy tudod vagy sejted, hogy meleg. Inkább tálald úgy a dolgot, hogy nem tudod hogy nála mi a helyzet, de te meleg vagy és szívesen megismerkednél vele. Vagy esetleg hozd fel a barátnő témát valahogy és valld be, hogy te a srácokhoz vonzódsz.

Szerintem érdemes megpróbálnod, mert legrosszabb esetben is csak elutasít de akkor legalább biztos leszel benne, hogy esélytelen a dolog.

2019. szept. 3. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Ne csodálkozz ha ilyen "ajánlatra" nemet mond aki nem golddigger, vagy éppenséggel felbosszantja rajta magát.

Szerintem ne egzotikus utakat ajánlj neki, hanem először csak hívd el valahova egy ebédre, moziba, vagy csak úgy beülni valahova. Ha nemet mond akkor tökmindegy mit ajánlasz. Öhöm 160 kg... izé.. nem sok ez egy kicsit? Már csak az egészséged miatt is.

2019. szept. 3. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
60%
Nem illetek össze. Szerintem olyanra fordítsd az energiád akibe érdemes és az nem ez a srác. Valamint nekem elég bizarr lenne utazáson ismerkedni, az már csak a sokadik lépés egy kapcsolatban.
2019. szept. 3. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
43%

Tudod, hogy meleg... Életem, ehhez aztán nem melegség kell, hanem durva hájfétis, gainerizmus. Az van neki? Arról is tudsz?


De ha te vagy álmai hercege, akkor se fog csak úgy elutazni két mondat után a vakvilágba. Pláne, ha zárkózott! Egy zárkózott ember képtelen 0-24-ben emberek közt lenni, neki el kell vonulnia a magányába úgy 23:50 percet per nap. Ez nem szeret valakit / nem szeret valakit kérdés, hanem a nagy szaros valóság. Vagy majd biztosítasz neki külön szobát, ahol 23 órát magában lehet? Ja, arról magunkból kiindulva megfeledkeztünk. Pedig zárkózott embernek másik ember jelenléte nem öröm, hanem szorongás és kínszenvedés.


Figyelj, utazás felejtős, azt meg tisztázd le, hogy ki az esete neki, és ki nem, aszerint döntsd el, érdemes-e.

2019. szept. 4. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Igen! 100% hogy meleg mert volt barátja egész tavalyig.Nyíltan.


Nem vagyok hájas alkat egyáltalán, tény h nagydarab vagyok, és férfiasabb a heteròk 95%nál :)

2019. szept. 4. 05:16
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Én is félénk vagyok.

De egy utazás ismerkedés beleférne.

Én benne lennék.

2019. szept. 4. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
:D azt el is hiszem, hogy benne lennél.
2019. szept. 4. 15:59
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!