Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Ti mit gondoltok egy ilyen...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit gondoltok egy ilyen barátságról?

Figyelt kérdés
Van egy ilyen fura perverz vágyam, hogy legyen egy heteró fiú barátom, mivel én is fiú vagyok, de meleg. A "gond" az, hogy inkább lányokkal szoktam barátkozni, velük jobban megtalálom a közös hangot, mivel nem vagyok az a tipikus fiú. :D Ez szerintetek lehetséges? Van erre példa?

2019. júl. 6. 21:51
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Persze, miért ne... És mit csinálnál vele?
2019. júl. 6. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
80%
Jártál már lánnyal? Csak kíváncsiságból.
2019. júl. 6. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Iskolában mindig is lányokkal barátkoztam inkább, a fiúk többsége csak szekált meg b*zizott, mégis a legjobb barátom egy hetero srác lett. Sokat számít persze az is, hogy van közös hobbink. Ha van neked is hobbid, próbálj az alapján is ismerkedni és barátkozni, akkor simán összejöhet.
2019. júl. 6. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

1# barátkoznék vele

2# kiskoromban volt "barántőm" :D bár nem tudom ez miért lényeges, amúgy teljesen meleg vagyok

3# köszönöm, ez jó ötlet :)

2019. júl. 6. 22:42
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Ez miért fura és perverz vágy?
2019. júl. 7. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Nekem a legjobb barátom hetero fiú. Már ált.sulis korunk óta jóban vagyunk. Mikor rájöttem, hogy meleg vagyok, titkoltam előtte, de aztán felvállaltam. Szerencsére nem fordult el tőlem, ugyanúgy járunk bulizni, meg mindenhova, megbeszéltük a dolgokat. Inkább kedvesebb és megértőbb lett velem.

Fiú osztályba járok, ott két éven át (9-10.osztály) sokan cseszegettek, elmondtak mindenféle homokosnak, pedig nem vagyok lányos típus, csak nem néztem meg a lányokat, meg nem tudtam csajos témákhoz hozzászólni. Egyszer már nem bírtam tovább és mondtam, hogy meleg vagyok, de ez az én dolgom, szálljanak le rólam, hagyjanak békén. Érdekes, de azóta eléggé megváltoztak velem. Sokszor bevédtek, kiálltak mellettem, mintha gyenge lennék, de nem vagyok az, csak lelkileg akkor nagyon lent voltam az elfogadás és az állandó cseszegetések miatt.

2019. júl. 7. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Szia. Én meleg vagyok, de a legtöbb barátom hetero fiú. Úgyhogy, persze, lehetséges, csak tiszteletben kell tartani, hogy ők heterok. Meg az se árt, ha van annyi önironiád, hogy nem gurulsz dühbe, ha cukkolnak azzal, hogy meleg vagy. (Én ilyenkor általában azzal cukkolom őket vissza, hogy érdekes módon, mégis nekem lehetne közülük a legtöbb csajom.)
2019. júl. 11. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! :)
2019. júl. 11. 19:22
 9/9 anonim válasza:
100%
Még így utolsó bátorításként, az én legjobb barátaim is mind heterók. Egyetlen fiú barátom is, és ő az egyetlen fiú aki tudja, hogy biszex vagyok, és totálisan megérti, és jól kezeli a titoktartást is, ugyanis nem akarom, hogy tudja akárki. Na mindegy, tényleg teljesen normális, ha vannak heteró barátaid.
2019. júl. 19. 02:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!