Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Aktívok! Avattatok már be az...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Aktívok! Avattatok már be az anális szexbe "kíváncsi heterót"? Mi volt a tapasztalat?

Figyelt kérdés
Légyszi írjátok hány évesek vagytok!

2019. szept. 8. 16:02
 1/7 anonim ***** válasza:
78%

Igen, egy nős srácot, ő 23 volt én 44.

Ötéves, diszkrét haverság lett belőle.Élveztuk minden percet, amit egyutt töltöttunk.

Sajna már elköltöztek..


49 F/a

2019. szept. 8. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
87%
Azért ez már nekem is messze van a kiváncsi hetero fogalmától. Akit s-ggberak egy másik férfi az minden csak nem hetero ....
2019. szept. 8. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Azért fogalmaztam így, mert ezt szokták mondani, mert nem akarnak biszexként mutatkozni, vagy tudom is én miért...
2019. szept. 8. 17:29
 4/7 anonim ***** válasza:
86%

Őszintén, az az ember aki eljut odáig, hogy kipróbálja egy másik férfivel ráadásul passzív szerepben az nem heteró. Ő egy kíváncsi biszex akinek egyszerűbb így, mert így nem dől le az "illúzió". Mert még mindig "ciki" biszexnek és melegnek lenni. Ha nem lenne az akkor nem volnának kíváncsi heterók.

De, hogy a kérdésre is... : Nem, nem történt még ilyen. Nem próbálkozom heteróknál, még kíváncsiknál sem és az élet sem sodort ilyen helyzetbe.

2019. szept. 8. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
79%

Engem az orális szexbe beavathatna valaki...

üdv, egy kiváncsi hetero (csakazértis :D)

2019. nov. 20. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Engem is beavathatna korombeli

16f

2019. nov. 20. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Heterót?Max kiváncsi meleg,bi
2019. nov. 20. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!