Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Férfias vs. Kevésbé férfias...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfias vs. Kevésbé férfias preferált?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy megosztó és más megfogalmazásban volt kérdés a férfiasságot illetően a melegségben.


Persze preferenciától függ, van aki a szőrtelen feminim, van aki a férfiasabb maszkulinabb srácokat kedveli... Nyilván írásban, képekem nem jön át annyira a szitu és kémia.


Arányait tekintve férfias srácokkal találkoztok, ismerkedtek?


Ha magamból indulok ki férfias külsőm van, átlagosan fiús személyiséggel (20as évek eleje), ami tetszene az az, hogy a másik roppant férfias - de ha találkozom valakivel kisebb csalódás ér mert képeken más kaptam...


Ugyanakkor azt is észrevettem, hogy az aktív srácok (akil felé nyitok) a férfiatlan srácokat környékezik meg, és férfias fiatal passzívként lehetetlen érvényesülni, főleg ha az ember tanul és a gondolkodása is komolyabb...


Vannak itt aktìv fiúk, akik megtudják cáfolni a fenti megállapítást?:)



2019. szept. 17. 13:26
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
72%
Nekem személy szerint a szőrtelen feminim passzivok jönnek be
2019. szept. 17. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
Az én sajnálatomra eddig majdnemcsak olyan aktívba bukkantam aki hasonlót keres mint te:')
2019. szept. 17. 13:46
 3/19 anonim ***** válasza:
94%

Nekem csak kifejezetten a férfias srácok jönnek be, teljesen kiábrándít ha valaki feminin.

Izgat a szőrös láb, nyírt fanszőrzet, borosta, férfias jellem, határozottság.

2019. szept. 17. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
74%
Nekem is a lányos passzív fiúcskák a bejövősek...
2019. szept. 17. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:
De lányos fiúval kapcsolatban is gondolkodtok?
2019. szept. 17. 14:14
 6/19 anonim ***** válasza:
100%
Egyértelműen a férfias pasik jönnek be. A férfiatlan pasik nem vonzanak egyáltalán.
2019. szept. 17. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
77%
#5 Persze, én szívem szerint el is vennék egy cuki, aranyos, imádni- és óvnivaló 100%-ig férfiatlan fiút feleségül, és halálosan szerelmes is lennék belé... Pont ahogy azt egy lánnyal szokás. (Én is csak testalkat-vonzalmat illetően vagyok homo, más értelemben egy cseppet sem.) De kérdező, nehogy azt hidd, hogy nekünk ezzel a felállással olyan könnyű dolgunk van, nem véletlenül vagyok én is egyedül, hogy a fél életem lement már...
2019. szept. 17. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
100%
Én homoszexuálisként a férfiakat szeretem ....tehát az én ízlésem a férfias passziv srácok felé tendál...!kifejezetten szeretem a külsőre és belsőre is pasis pasikat.extrán izgató számomra a borosta,a trimmelt,nem csupasz nemiszerv tájék.szeretem a rövid hajat...és szeretem ha egy srácnak a hangja sem nőies hanem mint egy átlagos pasinak.
2019. szept. 17. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:

Nem írtam, hogy könnyebb lányossal ismerkedni vagy sem.


Könnyen belehajszoljuk magunkat egy ábrándba, elképzelésbe amiből nem tágítunk - évekig várunk és nem történik semmi Fontos a külsőség, de mit érek vele ha belül nincs harmónia... Amúgy sem felnőtt filmszerűen éljük az életet, hogy csak a fejünkben elképzelt legyen elöttünk (jó esetben nem)


Ha nem lennének listáink egyszerűbben ismerkednénk. Annak a híve vagyok, hogy ha megvan egy alap adottság (férfiasság, ápoltság) - akkor szívesen érvényesíteném a gondolataim, a gond azzal van, hogy ehhez sok más embernek is így kellene vélekednie...

2019. szept. 17. 15:39
 10/19 anonim válasza:
100%
Azert van itt par pozitiv valasz . Miert ennyire lehetetlen megis nagyon feminin passzivkent talalnom part ? ugy erzem kb senkit sem erdeklek :(
2019. szept. 17. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!