Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Érdemes folytatnom ezt a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érdemes folytatnom ezt a kapcsolatot vagy nem?

Figyelt kérdés
Nem gondoltam soha arra, hogy fiúval kapcsolat, még azt sem, hogy közelebb kerülök fiúhoz. Van egy igazán rendes fiú aki a barátom, és kezdek érezni valamit iránta. Vigasztalt amikor a barátnőmmel szakítottunk, és jelnek vette a viselkedésemet, és megcsókolt. Elmondtam minden hülyének és amikor elment utána futottam, és azt éreztem, hogy túlreagáltam. Visszajött és ahogy vigasztaltam megcsókoltam és stb. Az a bajom, hogy amióta vele voltam elkezdtem hozzá kötődni, meg szépnek tartom. Felizgatnak az ilyen meleges mozdulatai, és ez nem jó. Mert a biszexek nem ilyenek, meg a melegek közül sem tudnak kapcsolatot elképzelni. Azzal, hogy ismerjük egymást más érzéseim vannak iránta, nem olyan mint a biszexeknek, hogy fiúval csak szexelnek, lánnyal meg kapcsolat. Egy lányt már otthagytam miatta, mert ilyeneken gondolkoztam, hogy mennyire rosszul esne neki. Egyáltalán érdemes ezt folytatnom vagy idővel kiderül és akkor melegnek fognak gondolni?
2019. okt. 14. 21:29
 1/2 hagymástejfölöschips ***** válasza:
100%
Mi van ha melegnek gondolnak? Miért érdekel jobban mások véleménye, mint a saját boldogságod? Ha így érzel, annak oka van - ne kategorizáld be magad, hogy pontosan mi vagy. Egyes embereknek évek, évtizedek, mire realizálják, hogy valóban es tényleges csak az egyik nemhez, vagy esetleg mindkettő nemhez vonzódnak. Ne kattogj ezen szerintem, ne akard magad kategóriába helyezni, s ne általánosíts ezzel kapcsolatban (biszexek nem ilyenek, a melegek sem tudnak kapcsolatot képzelni) - csak hallgass a szívedre\megérzéseidre gondolkodás nélkül. Ha azt érzed, hogy jól érzed magad vele, kellemes az időtöltés vele, szívesen bújsz oda hozzá.. Hát gondolkodás nélkül fedezd fel ezt az érzést,légy a részese - egyszer élsz! Egy életed van! Ne érdekeljen mások véleménye, csak saját magadat helyezd a középpontba, hogy te mire vágysz, mit akarsz pontosan!
2019. okt. 15. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Figyu, manapság már nem gáz sem melegnek, sem biszexnek lenni, az sem gáz, ha nem akarod egyik kategóriába sem sorolni magad. A sztereotípiákat viszont felejtsd el, a biszexek ugyanúgy képesek a saját nemük iránt komolyabb érzéseket táplálni, mint a másik nem iránt (feltéve, hogy nem heteroromantikus, de az megint más dolog).

Szerintem adj egy esélyt ennek a dolognak, elvégre ő is vonzódik hozzád, meg te is hozzá. A negatív véleményekkel meg ne foglalkozz, nem érdemes rajtuk rágódni :)


20/f

2019. okt. 15. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!