Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Lehet, hogy már csak a férfiak...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet, hogy már csak a férfiakat szereti?

Figyelt kérdés

Van egy férfi az életemben pár éve ismerem.

Nem volt még neki novel komoly kapcsolata 35 éven túl van. Férfi alkalmi kapcsolatai mindig is voltak.

Mikor megismertem azt mondta bisexualis, de a nőkkel valahogy sosem volt szerencséje.

Eleinte mindig ő is nagyon várta, hogy velem lehessen.

Talalkozgattunk, együtt voltunk, szeretkezés..

Aztán lett neki állandó férfi kapcsolata.

Azóta velem megváltozott.

Olyan mintha engem nem is kivanna. Mikor találkozunk is látom rajta , hogy nem kíván annyira, mint mielőtt lett volna neki állandó férfi kapcsolata.

Mondogatja hogy szeret vagyis írja, de ritkán, sokkal ritkábban mint mielőtt lett volna ez a férfi neki.

Azelőtt mindig bokolt nekem szexinek, vonzonak mondott, dicsért.

Ezek mostanra elmaradtak teljesen.

Azt mondja egyformán szeret minket , csak máshogy mivel a párja férfi en meg nő.

En szoktam neki felhozni, a randit mivel rég es ritkan vagyunk együtt, viszont a férfi parjaval minden hétvégén együtt van szinte.

Jó volna tisztan látni, ha megmondana az igazat. De mikor rakerdezek mindig azt mondja, nehogy azt gondoljam hogy ő nem akar velem lenni, de nem könnyű es kevés az ideje.

Munka mellett meg főleg mióta megtalálta a férfi társát.

Mit tegyek? Én nagyon szeretem, de úgy érzem ez a rajongás már nem kölcsönös. :'(



2019. okt. 15. 20:15
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Szüksége van neki még rám tényleg? Mert azt mondja, csak így nehéz elhinni
2019. okt. 15. 22:05
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Hogy mit tegyél? Döntsd el, hogy akarsz-e harmadik lenni egy kapcsolatban, függetlenül attól, hogy a partnered egy másik nőhöz v. férfihez húz. Legyen már ennyi önbecsülésed! Ha meg belemész, akkor legközelebb beszéld meg előre a játékszabályokat.
2019. okt. 15. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Kiégett a volt már jelezőm.
2019. okt. 15. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
95%
Neked van akármennyi önbecsülésed is? Az egy dolog hogy belemész a szeretői szerepbe de az már egy új szint hogy elnézed ahogy még az sem működik. Szakítsd meg a kapcsolatot ezzel a férfival és keress olyat aki tényleg megbecsül téged!
2019. okt. 16. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Én már rég megszakítottam volna vele a kapcsolatot...
2019. okt. 16. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Nekem úgy tűnik ez a "kapcsolat" vagy ami köztetek van már egyikőtöknek sem jó. Ő talán azért mondja hogy nem akar veled lenni, mert nem akar megbántani, de te tökéletesen érzed hogy mi a szitu.

A legjobb lenne ha inkább barátok lennétek vagy mindenki a maga útján.

2019. okt. 16. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 -remete- ***** válasza:
79%
Habszereted tarts ki. De ha ő csak kihasznál akkor engedd el. Nem ér annyit az egész. Az baj ha biszex akkor érzelmileg nem tud kapcsolódni pasihoz. Ha meg érzelmileg kapcsolódott akkor meleg akkor mint ahogy előttem írták engedd el. Legyen önbecsülésed ő meg hitegessen akit akar.
2019. okt. 16. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
" ha biszex akkor érzelmileg nem tud kapcsolódni pasihoz. Ha meg érzelmileg kapcsolódott akkor meleg " Hülyeség.
2019. okt. 17. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

A biszexualis tudtommal azt jelenti, hogy mindkét nemhez egyformán vonzódik.

Nem meleg, hanem bisexualis a srác akirol beszelek viszont a férfi akivel együtt van , "parja" , csak meleg csak a ferfiakat szereti.

Miért nem kotodhet egy bisexualis férfi ugyanúgy a saját neméhez? Hiszen bisexuális tehát mindkét nemhez..

2019. okt. 17. 23:30
 10/11 -remete- ***** válasza:
100%
Értem értem. Magamból indultam ki. Én pl nem tudok szerelmes lenni fiuba.
2019. okt. 18. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!