Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Lehet, hogy már csak a férfiak...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet, hogy már csak a férfiakat szereti?

Figyelt kérdés

Van egy férfi az életemben pár éve ismerem.

Nem volt még neki novel komoly kapcsolata 35 éven túl van. Férfi alkalmi kapcsolatai mindig is voltak.

Mikor megismertem azt mondta bisexualis, de a nőkkel valahogy sosem volt szerencséje.

Eleinte mindig ő is nagyon várta, hogy velem lehessen.

Talalkozgattunk, együtt voltunk, szeretkezés..

Aztán lett neki állandó férfi kapcsolata.

Azóta velem megváltozott.

Olyan mintha engem nem is kivanna. Mikor találkozunk is látom rajta , hogy nem kíván annyira, mint mielőtt lett volna neki állandó férfi kapcsolata.

Mondogatja hogy szeret vagyis írja, de ritkán, sokkal ritkábban mint mielőtt lett volna ez a férfi neki.

Azelőtt mindig bokolt nekem szexinek, vonzonak mondott, dicsért.

Ezek mostanra elmaradtak teljesen.

Azt mondja egyformán szeret minket , csak máshogy mivel a párja férfi en meg nő.

En szoktam neki felhozni, a randit mivel rég es ritkan vagyunk együtt, viszont a férfi parjaval minden hétvégén együtt van szinte.

Jó volna tisztan látni, ha megmondana az igazat. De mikor rakerdezek mindig azt mondja, nehogy azt gondoljam hogy ő nem akar velem lenni, de nem könnyű es kevés az ideje.

Munka mellett meg főleg mióta megtalálta a férfi társát.

Mit tegyek? Én nagyon szeretem, de úgy érzem ez a rajongás már nem kölcsönös. :'(



2019. okt. 15. 20:15
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:

Remete válaszoló

De te bisexuális vagy?

Az nálad mit jelent egészen pontosan?

2019. okt. 18. 16:19
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!