Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Ti láttatok már meztelenül...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti láttatok már meztelenül tőletek idősebbeket? Pl: faterotokat? Nem volt ciki, vagy kellemetlen? Vagy volt más is?

Figyelt kérdés
2019. nov. 2. 12:23
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
93%

Persze

Családban, öltözőben, zuhanyzóban, szaunában

Nem volt gáz

19/F

2019. nov. 2. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
27%
Vertem magamnak, mikor rám nyitott. Nem tudtam, hogy otthon van. S ő is ledobált magáról mindent.... Hát izé....
2019. nov. 2. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
94%

Koliban

Uszodaban

Csapattarsakat

2019. nov. 2. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
91%
Koiban nekem is volt. Egyik tanárunkat rendszeresen.
2019. nov. 2. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
92%
A család minden tagját látom meztelenül - ők is engem - cseppet sem zavar!
2019. nov. 2. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
89%

Apámat láttam régebben, őt nem zavarta, szóval én se csináltam belőle ügyet.

5. osztályban a tesitanárunk velünk öltözött át az uszodában szemben velem. (kb. 27 lehetett akkor, fiatalos) Az kellemetlen volt, mert kíváncsi is voltam, de nem is akartam, hogy észrevegye, hogy odanézek.

Máskor az unokahúgom vízilabda meccsére mentem el és a férfi zuhanyzók mellett kellett bemennem a medencéhez, ott egy idősebb férfi zuhanyzott, az is kellemetlen volt.

18/F

2019. nov. 2. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
aput látom és nem kellemetlen
2019. nov. 3. 04:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Mi lehet a kellemetlen abban, ha egy családtagomat (nemtől függetlenül) meztelenül látom?!

Hát pont velük szemben fel sem merülhet a kérdés, hiszen őket nem szexuális vonzalom miatt látom meztelenül, hanem mert itthon így jó, így kényelmes, így laza - és mindenki a vérem! Ki érti ezt?

2019. nov. 3. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

Persze, idősebbet és fiatalabbat is.

És ők is engem.

Egyáltalán nem ciki, sőt. Ennek kéne a természetesnek lennie, hogy két fiú, egymás előtt képes meztelenül lenni.

22 vagyok.

2021. dec. 24. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Koliban, edzoteremben, uszodaban gyakran lattak idosebbek meztelenul. Nem zavart.
2022. júl. 31. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!