Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Sok homoszexuális férfi miért...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sok homoszexuális férfi miért nősül meg a társadalom nyomására ha nem vonzódik a nőkhöz?

Figyelt kérdés

Rengeteg meleg férfi van aki a társadalom nyomására vagy szülői megfelelés miatt kényszerből házasságot köt nővel és vannak olyanok akiknek még gyerekük is születik pl John Wayne Gacy.


De ha a férfiakhoz vonzódnak nem vonzódnak a nőkhöz akkor miért kötnek házasságot nővel a társadalom megfelelése miatt?



Én hetero férfiként 100 milliárd forintért sem kötnék házasságot férfival ha nekem azt mondanák hogy az a normális és elfogadott inkább öngyilkos lennék minthogy férfivel legyek.


De vannak olyan melegek akik melegként feleségül vesznek nőt vagyis az azt jelenti hogy a melegek nem undorodnak a nőktől van bennük egy nagyon minimális vonzalom a nők iránt hiszen ha nem lenne semmi vonzalom akkor 50 milliárd forintért sem mennének bele hetero házasságba.


Ez azt jelenti hogy megkell találni nekik azt a vonzalmat fel kell éleszteni a tudatuk alatt azt a vonzalmat és akkor tudnának vonzódni teljes mértékben a nőkhöz?



2019. nov. 12. 11:43
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:

A melegek sincsenek rákényszerítve senkit nem kényszeríthetnek arra hogy mit csináljon.

Ha a szülei végképp nem fogadja el a melegségét akkor el kell költözni.

2019. nov. 12. 17:05
 12/16 anonim ***** válasza:
46%
Én azt nem értem, ha valaki meleg annak hogyan állhat fel egy nőre?
2019. nov. 12. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
96%

"Ha a szülei végképp nem fogadja el a melegségét akkor el kell költözni."


Persze, ez kívülről ilyen egyszerű, de egy fejlődő jellem esetén ez nem így működik. Egy átlagos ember leg erőteljesebb ösztöne a közösséghez tartozni akarás, senki nem akar egy társaságban "a b**i" lenni. Ezért nem is vesz tudomást esetleg a meleg gondolatairól, bízik benne, hogy majd elmúlik.


Ez nem olyan dolog, hogy anyám nem szereti, hogy rocker vagyok, le akarja vágni a hajam, akkor elmegyek gályázni otthonról. Ennél ez komplikáltabb ügy.


Igen, képes nőkkel szexelni, nem undorodik tőlük, de igazán a saját neme vonzza, srácokba lesz szerelmes, satöbbi. Nyilcván meg tud szeretni (kb mint barátság) egy lányt, még a boldogságot, hogy "normális vagyok" simán érezheti szerelemnek, de mindig lesz egy hiányérzete. Ahogy fejlődik az önismerete, ahogy telnek az évek, ezek az érzések egyre erősebben törnek elő, míg egyszer felvállalja.

2019. nov. 12. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
100%

Ugyanazért,amiért sok ember csinál gyereket,aki sosem akart gyereket.

Magukra kényszerítik.

Fontosabb nekik,hogy másoknak megmutassák,mint a saját életük.


Azzal nem értek egyet,hogy azért házasodnak,mert körülöttük mindenki heteró.

Ezek a melegek,alapból gyengébb jelleműek,mentálisan nem egészségesek.Nem a maguk életét élik,hanem fontosabb a másoknak való megfelelés.

Ez ugyanez igaz azokra,akik megházasodnak és gyereket csinálnak csak azért,mert ha nem akkor mit mond a falu,stb....

2019. nov. 13. 03:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
69%
gyakran találkozok olyan nős férfiakkal akik kipróbálják férfival is .sok múlik a női partneren is
2019. nov. 28. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
88%

Khmm... Női oldalról...

Kétszer volt közös ágyam meleg férfival.

Egyszer majdnem ráfáztam, majdnem hozzá mentem időben bukott ki előttem. Kiraktam, csak utólag esett le a dolog. Olyan nincs hogy egy hetero pasi rendszeresen kibújjon a szex alól. De ha valakit szeretünk hajlamosak vagyunk mentegetni.

Másik pasas kb már nyíltan vállalta, régebben ismertem. Fogalmazzunk úgy hogy biztos akart lenni önmagában és nem az a tipus akit az ember lánya kidob az ágyból, meg nèmi ital is játszott a dologban. Elröhögtük. Kaptam egy jó hátmasszázst és ennyi.

Úgyhogy a kérdésre a válasz feláll a cerka, de nem nekünk nőknek hegyes és ha az ember lánya nem vak a szerelemtől (első esetben az voltam amíg koppantam) akkor észrevehető a különbség.

A megfelelési kènyszer pedig veszett nagy úr. A mi esetünkben, vallás + család egy szem pici fia + férfias szakma ahol juj ki ne derüljön stb a gyerek utáni vágyról ne is beszéljünk, mert kell a "trónörökös "

Úgyhogy kérdésedre vissza térve, nincs olyan nő aki felkeltené ténylegesen a vágyat. Mese tejszínhabbal hogy az a heterokényszer kapcsolat működik. A végeredmény két frusztrált lelkileg sérült ember lesz. Az egyik sosem kezd el élni, a másik sohasem bìzik meg többé senkiben. Szerintem az lenne a jó ha mindenki élhetné békében az èletét és senki nem kènyszerìtene senkit arra hogy kit szeressen.

Én tutti jobban jártam volna.

2019. dec. 6. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!