Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Elfojthatatlan szexuális...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elfojthatatlan szexuális vágy? (meleg kérdés)

Figyelt kérdés
Borzalmas, gyűlölöm magam miatta. Meleg tinédzser vagyok, nyilván pörögnek a hormonok, de borzalmas. Annyira kívánom a szexet,olyan mintha egy ilyen állandó "kangörcsöm" lenne , és valahogy ez az érzet nem múlik el és felemészt, pedig tudom hogyha megtenném vagy kihátrálnék, vagy hatalmas bűntudatom lenne... Valaki volt már hasonló helyzetben/élte át ezt ugyanígy?

2019. nov. 12. 22:57
 1/10 anonim ***** válasza:
80%
Igen, aztán győzött a vágy és aztán sikerúlt leszopni egy fiút. Jó volt.
2019. nov. 12. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
5%
Küzdj a betegséged ellen.
2019. nov. 12. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
#2, ha tudnád mennyire borzalmas érzés felkelni minden reggel azzal a tudattal hogy akármit fogsz elérni az életben nem leszel boldog, megértenéd miért vették le a betegségek listájáról (*mondjuk mert nem az*)
2019. nov. 12. 23:21
 4/10 anonim ***** válasza:
91%

Küzdj a betegséged ellen.


És mit mondasz egy látássérültnek, figyelj jobban?

2019. nov. 12. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
17%
Melegnek lenni egy büntetés az élettől. Sosem lehetsz boldog.
2019. nov. 12. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
94%

Az hogy erős szexuális vágyad van tini korban az természetes - merthát kinek nincs, ki nem verte ki naponta akár többször is ha úgy volt rá lehetősége? Mindenki.

A fő problémád viszont hogy küzdesz magaddal. A te kezedben a döntés joga az életedről, boldogtalan akarsz lenni, vagy elfogadod inkább saját magad.

2019. nov. 12. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
69%

Én egy idős pasi vagyok.Egész életemben hajtott a vágy.

de énki is elégítettem öket.

2019. nov. 13. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
96%

ugyanez volt. Az csak a kamaszkor velejárója hogy többször is rádtör a msztizhatnék.


Az hogy a srácok izgatnak fel... velem is ez volt. Nem tudtam ellene mit tenni. Tiltakoztam ellene ami azt okozta hogy depressziós lettem és padlóra kerültem. Ha már a kezdetekben elfogadom hogy meleg vagyok nem megyek át azokon a dolgokon és valamelyest másként/könnyebben alakul majd.


Az hogy meleg vagy azzal nincs semmi gond. Egyedülinek érzed magad várod hogy elmúljon. Úgy vagy vele hogy nem lehetséges, hogy pont neked ne sikerülne...


Pedig de. Van ez így. De nem kell félni nem vagy egyedül.


Tudtad például hogy az Imagine Dragons támogatja a melegeket? Koncertjeiken rendszerint előbukkannak a szivárványos zászlók.


Macklemore Same Love c. száma az egyenlő szeretetről szól, de Lady Gaga, SIA, és Sam Smith is igen ismert ilyen téren...


Jim Parsins, Neil Patrick Harris, Zachari Quantino... Mind mind meleg emberek.


Nem kell ezen mit szégyellni, persze középsuliban nehéz, de az én tapasztalatom azt mutatja hogy osztályonként 1 vagy 2 meleg, de tuti van!

2019. nov. 13. 02:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
94%
Huzogasd neha a kukidat attol elmulik
2019. nov. 13. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 -remete- ***** válasza:
100%
Nem betegség. Aki ezt hiszi az téved a természet önszabályozása miatt bizonyos százalékunk ilyen és pont. Akinek nem tetszik az mi a szart keres itt? Mégis mit képzel azzal, hogy betegségnek hívja mégis mit gondol? Mi lenne a megoldás szerinte? az elnyomás láger? VAGY BÖRTÖN??? ennyire nem lehet valaki homofob? A meleg is emberek tudnak szeretni érezni gondosodni mint az istenített heteroszexuálisok. Komolyan mondom némelyik hozzászóló igen mérgező tud lenni.
2019. nov. 14. 05:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!