Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Melegként mennyire kell...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melegként mennyire kell aggódnom a munkahelyi megkülönböztetés miatt, közgazdasági területen?

Figyelt kérdés
Lassan közeledik az egyetemi éveim vége (pénzügy-számvitel szakirány) és néha eszembe jut, hogy milyen lesz, amikor egy stabil munkahelyen majd felvállalom, hogy meleg vagyok. Titkolózni nem fogok semmiképpen, mert az a legrosszabb. Az a célom, hogy pár év tapasztalat után vezető könyvelő legyek egy cégnél (leginkább kis vagy középvállalkozásnál). Könyvelő illetve vezető könyvelőként mennyire kell tartanom a kirekesztéstől, megkülönböztetéstől.

2019. nov. 16. 19:31
 1/8 anonim ***** válasza:
93%
Huhh én nem vagyok meleg de mindig annak néztek. Pedig jobb a titkolózás szerintem.A konkrétumokkal aza baj megtudnak vele fogni és cseszegetni ... De mai világban már nem annyira számottevő sőt még valahogy érdekesnek is találhatják az emberek. Inkább a személyiséged számít meg a kisugárzásod ha az megnyerő és az emberek jól érzik maguk veled nem lesz gond.
2019. nov. 16. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
A titkolózás azért kizárt, mert aköré gyakorlatilag egy egész kitalált életet kell felépíteni, és a folyamatos rettegés a lebukástól engem felőrölne. Éppen elég volt a gimnáziumban ezt végig csinálni, igaz ott nem érdeklődtek annyira az ember magánélete iránt, mint pl. egy munkahelyen szokás. Ha kell én megvédem magam amúgy, csak nyilván jobb lenne egy ezzel szemben elfogadó környezetben lenni. Amúgy nem lehet megmondani rólam a dolgot és nem is híresztelem, csak akkor mondom el, ha ezzel kapcsolatban kérdeznek.
2019. nov. 16. 20:27
 3/8 anonim ***** válasza:
36%

Ezt a felvállalom dumát sosem értettem meg. Miért kell valakinek kiteregetni a szexuális életét a munkahelyén.

Az emberek nagy többségét nem érdekli mi zajlik a hálószobádban. Aztán te elkezded ezt a felvállalós viselkedést, és csodálod hogy nekiállnak cseszegetni. Én sem mesélem el a munkahelyemen hogy előző este milyet hancúroztam a párommal.

Dehát legyél büszke meleg. A te életed.

2019. nov. 16. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Az baj, hogy amit írtál az nagyon jó lenne, ha így lenne, csak nem igaz.. Az emberek egy idő után kíváncsiak a másik magánéletére. A munkahelyen/iskolában az emberek egy idő után szeretnék megismerni egymást és felmerülhetnek olyan kérdések, hogy "Van családod?" "Van barátnőd?" "Van feleséged?" ezekre egy meleg, hogy válaszoljon? Vagy felvállalja, vagy marad a titkolózás.

Én örülnék a legjobban, ha senki nem lenne erre kíváncsi. És egyáltalán nem vagyok "büszke" meleg. De hagyni nem hagyom magam.

2019. nov. 16. 20:56
 5/8 anonim ***** válasza:
79%
Nagy divat a szingliség, úgy hogy nem szokatlan ha valakinek nincs családja és nem hiszem hogy ma ez miatt bárkinek is magyarázkodnia kellene.
2019. nov. 16. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
90%
Én ugyanabban a szakmában dolgozom kb 4 éve, ahol elindulni készülsz. Senkinek sem kötöm az orrára hogy mi a szitu, és nem érzem úgy hogy erre rá lennék kényszerülve. Persze volt már hogy beszélgetés közben ráterelődött a szó hogy van-e csajom. Egyszerűen megmondtam hogy nincs és itt véget is ért a téma kivesézése.
2019. nov. 17. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Úgy látszik nagyon más világban élek mint az eddig válaszolók:D
2019. nov. 17. 00:39
 8/8 anonim ***** válasza:
97%

#3-as, azért nem érted, mert alapból rossz oldalról közelítesz. Egy meleg kapcsolat sem csak a szexről szól, és nem kell a szexről beszélni ahhoz, hogy kiderüljön hogy valaki meleg. Pl. a munkatársa megtudja, hogy szabadságot akar kivenni az illető, megkérdezi miért. Na most A kérdező vagy már itt hazudni kezd, vagy elmondja hogy nyaralni megy. Kolléga megkérdezi hova, kivel. Most akkor itt hazudjon valamit? Mondja hogy egyedül megy, hazudjon a programokról is, aztán remélje hogy nem találkozik össze senkivel? Figyelgesse hogy a párja meg ő sem rak ki ugyanott készült képet, nehogy valaki rájöjjön hogy együtt voltak nyaralni? Az ilyen hazugságok nagyon kimerítőek, és egy idő után azt veszed észre, hogy teljes kamu az életed.

Látod, nem kell hálószobatitkokról beszélni, hogy előjöjjön a téma, és a homoszexuális kapcsolatok sem csak a szexről szólnak normális esetben. Gondolom te sem titkolod a családod, már itt isleírtad hogy van asszony, de a melegektől ezt várod el.

2019. nov. 17. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!