Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Mit csináljak, ha reménytelenü...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak, ha reménytelenül szerelmes vagyok egy heteroba?

Figyelt kérdés
Hogy tudnék kiszeretni belőle? Az a legrosszabb, hogy úgy érzem mást nem fogok tudni így szeretni..
2019. nov. 24. 11:54
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Ugyanezen mentem át én is. Otthagytam végül. Jo par évnyi barátság lett oda. Eleinte nehéz volt de ma már aldom a napot hogy otthagytam. Sokkal boldogabb vagyok.
2019. nov. 24. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Tudom milyen az, sok évig szenvedtem miatta. Nem múlt el, csak tompult kissé az a kín.
2019. nov. 24. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Tudom mennyire borzalmas ez :) 4 eve bele vagyok esve osztalytarsamba, probalom “utalni”, inkabb a kozelebe sem megyek, de amig mindennap latom, es tudom, hogy ott van, borzalmas.

Egyszer tortent olyan, hogy esett az eso, neki kellett hazahoznia, es utkozben elkezdte kerdezni van e baratnom, stb, ne tudjatok meg milyen kinos volt :D

Na mindegy, valahogy el kell engedni az ilyet sajnos, mert nem lehet belole semmise:(

2019. nov. 24. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 everlight ***** válasza:
100%
Velem gyakran megesik,legalább is a testi vonzódás,sok szép fiú van a munkahelyemen.Sajnos mind hetero,ez szar érzés,csak nézem őket,olyanok mint a festmények,mindent a szemnek semmit a kéznek:(
2019. nov. 24. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
91%
ez minenkivel megesik,,én is..sajns nem lett semmi..azon gondolkodtam,hogy le kellett volna itatni es mikor beájul az ágyba mellé kellett volna bujni
2019. nov. 24. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Tapasztalatból mondom, hogy sajnos az egyetlen megoldás, ha teljesen eltűnsz az életéből/eltűnik az életedből. Amíg rendszeresen látod, vagy akár valamilyen kapcsolat fűz hozzá, addig sose fog elmúlni ez az érzés. Ha esetleg elkezdesz más iránt érezni valamit, utána fog csak működni valamiféle kapcsolat egy ilyennel.
2019. nov. 25. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
ha tényleg barátok vagytok szerintem túl tudsz lenni rajta, ha meg tényleg szereted inkább azt akarod, h neki jó legyen, és ha nem vagy önző, és pökhendi, akk látni is akarod, majd h boldog legyen. 8 éve vagyunk barátok, volt egyszer 1 év amikor ilyen férkőzött a fejembe, de felesleges volt. barátok lehet tovább maradnak meg a mai világban, mint ezek a "párnak" titulált egocenterek :D
2019. nov. 27. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

én is ebben a helyzetben vagyok és ha jól nézem most lett barátnője, "szóval ha még nem lenne elég, akkor még ez is :)"


én általában sok mindenre, vagy lehet mindenre azt gondolom hogy mindig van egy jobb. most meghazudtolom magam, de erre az esetemre sajna azt tudom mondani hogy nem. ha megkérdeznék tőlem hogy milyen fiúk az eseteim, annyit mondanék hogy ő, számomra annyira tökéletes :)))

lehet hogy találnék mást, de szerintem mindig eszembe jutna. megszakíthatod vele a kapcsolatot, elköltözhetsz, de a fejedből úgy se tudod kitörölni.


talán ebben az esetben az lehet a megoldás hogy ha össze is jössz valakivel akkor van kettőtök között annyira erős kapcsolat hogy erősebb ennél a reménytelen szerelemnél. lehet hogy hiányozni fog, de "beéred" azzal ami van.


nekem ez a véleményem, de hát ha van itt valakinél jobb ötlet.

2020. jan. 1. 02:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

kedves utolsó: Legelső vagyok, kitörlődni már nem fog a legelső szerelem, de idővel nagyon sokat fog enyhülni. Érzések erősségétől függően 1-2 év legalább kell neki mire megfakulnak az emlékek.


Tényleg érdemes otthagyni mert csak lelkileg felörlődsz mellette. Hiába lesz valakid az érzelmek mindig felé (heteró srác felé) fognak húzni és nem fogsz tudni odafigyelni a jelenlegi barátodra.

2020. jan. 2. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a legelső két szerelmem is hetero volt. Az egyik a legjobb barátom volt gimiben. Gimi után megszakadt vele a barátság, lassan 13 éve nem is beszéltünk, már nem érzek iránta semmit. A másik edzőtársam volt, ő szakította meg velem a kapcsolatot, miután elmondtam neki, hogy nem közömbös számomra, így vele sem beszéltem már vagy 9 éve. Nem mondom, hogy nem dobban meg kicsit jobban a szívem, ha véletlen látom valamelyikük fotóját facebookon, de már rég nem érzek irántuk semmi olyat, mint anno, ami köszönthető annak, hogy semmiféle kapcsolatunk nem volt egymással már jó ideje. Az első meleg szerelmembe 4 évig voltam belezúgva, sajnos a sors újra és újra egymás közelébe sodort és iránta azóta is érzek valamit, pedig már azóta is eltelt majdnem 5 év és kinézetre annyira megváltozott, hogy már úgy nem is vonz... túl hosszú ideig játszotta a sors a kegyetlen játékát és a sok közös ismerős miatt a mai napig képbe kerül... a második meleg szerelmembe 1,5 évig voltam belezúgva, de mivel ő is csak játszott velem, így én szakítottam meg vele minden kapcsolatot már 2 éve és így nem is érzek iránta semmit. Szóval nálam a tanulság, hogy csak akkor tudtam túl lépni valakin, ha teljesen megszakadt vele minden.
2020. jan. 3. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!