Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Melegként van esélyem párt...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melegként van esélyem párt találni magamnak, ha ilyen vagyok?

Figyelt kérdés

Az alábbi pontokban összeszedtem pár tulajdonságomat:


-Nagyon introvertált, befelé forduló, mindemellett eléggé elvont személyiség vagyok.


-Nincsenek barátaim, illetve semmilyen emberi kapcsolatom sincs (csak a szüleim, testvérem max)


-Nem igazán beszélgettek másokkal, sőt inkább kerülöm a beszélgetést, és sosem kezdeményezek


-Nincs Facebookom, sem Instagrammom, se semmi közösségi oldalam - ez sokszor már kizáró ok lehet sokaknál


-Hobbim a filmnézés, zenehallgatás, és kirándulás


(24 éves vagyok, a külsőmmel nincs gond - sőt helyesnek tartanak)


Nos, szerintem nem hinném hogy lenne olyan, aki hasonló lenne hozzám... Szerintetek?


2019. nov. 27. 19:03
1 2
 1/18 anonim válasza:
12%
Menj el melegebb éghajlatra. :D
2019. nov. 27. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
Miért hasonlót keresel?
2019. nov. 27. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
Mert nyilván nem való hozzám egy olyan, aki társasági ember, és 10000 barátja van, bulizik egész nap stb
2019. nov. 27. 19:36
 4/18 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Persze, hogy van esélyed, sok ilyen ember van.

Én is hasonló vagyok, bár éppen van facebookom (nem igazán tudom miért tbh), meg 1-2 barátom, bár egy koliban lakom pesten, de nem nagyon jövök ki senkivel. Nem hiszem, hogy bárki helyesnek tartana engem. :(

Simán szerezhetsz magadnak, csak általában kezdeményezned kell valamennyire, ismerkedj! Nekem már ezek szerint is megtetszettél, de persze ez gondolom nem jelent túl sokat neked. :D

2019. nov. 27. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
Nekem is megtetszettél kedves utolsó! :D
2019. nov. 27. 19:48
 6/18 anonim ***** válasza:

Köszi! :D

Jól esik, hogy ezt mondod és ha szeretnél beszélhetünk esetleg. Bár tényleg nem vagyok egy főnyeremény. :(

2019. nov. 27. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%
Persze, hogy van esélyed.. De ha csak otthon ülsz és nem keresel találni sem fogsz... :)
2019. nov. 27. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%
Van,kitartóan kell keresni.
2019. nov. 27. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:

Vannak szerintem hasonló srácok rajtad kívül is. Valamilyen szinten pl. én is, nem vagyok túl kezdeményező mások felé, igazából egyvalaki van akit tényleg barátnak hívhatok, a többi csak ismerős/haver (de abból se túl sok van) + én sem vagyok fent közösségi oldalakon

Ha gondolod írhatsz :)

2019. nov. 27. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:

Mintha magamat olvasnám :)

Én sem szeretem a közösségi oldalakat, töröltem is magam már régóta, mivel sok ismerősömről még azt is tudtam mikor van wc-n. Sajnos nem tudják mi az ami magánügy.

Barátaim nekem sincsenek, abból az okból kifolyólag, hogy amikor kellettem én ott voltam nekik, mikor nekem kellettek, akkor meg állhattam sorba.

2019. nov. 27. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!