Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Passzív fiúk, ti tudtok dugni?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Passzív fiúk, ti tudtok dugni?

Figyelt kérdés
Összejöttem egy sráccal, aki szintén passzív. Egyikünk sem full passzív, szopás az kölcsönösen megy. (Igaz hogy általában ujjazással együtt). De azt mondja ő nem lenne képes megdugni, nem állna rendesen neki. Én már megdugtam párszor (4 hónapja vagyunk együtt) de már kívánom én is. Szeretem a fiút, nem fogom megcsalni, őt akarom. Mit csináljak, tanácsok, tapasztalatok? Szerintetek csak önbizalomhiánya van, vagy tényleg nem menne neki? (Huszonévesek vagyunk ha ez számít)

2019. dec. 3. 17:36
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%
Próbáljátok hogy vesztek vibrátort, dildot hogy ha ő is akarja és úgy azzal csinálná neked c:
2020. jan. 13. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:

Igen dildóval szokta csinálni nekem is mostanában, meg egymásnak egyszerre, ez a kétvégű egy fantasztikus dolog.

Az aktívkodást már nem erőltetem nála, elfogadtam hogy nem és kész.

2020. jan. 15. 00:01
 13/13 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező!!

Te egy csodás srác vagy, akinek semmi más nem fontos, csak az, hogy a párjának jó legyen!

Sok boldogságot nektek!

2020. jan. 15. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!