Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Melegkent szerelmes lettem...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melegkent szerelmes lettem egy lanyba, hogyan mukodhet? (lent kifejtem)

Figyelt kérdés

Az a helyzet hogy megismertem egy lanyt es olyan dolgokat kezdtem erezni amit meg sosem ereztem egy lany irant sem.Izgulok a jelenleteben nagyon bamulom h milyen szep,es ha ir vagy barmi mosollyal fekszem le aludni meg ilyenek...Nagyon erdekel es nem szeretnem elvesziteni nagyon megszerettem de tobbszor utalt mar ra hogy tobbet erez...es en is kezdek.

A gond hogy sosem izgultam meg fel lanyokra es felek mivan ha nem all fel nala sem es elveszitem.Esetleg valami tanacs?:(

20/f



2019. dec. 11. 19:21
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
72%

Valószínűleg bi vagy.

Hát nézd, ha mindketten szeretnétek, és nem zavarja hogy eddig férfiakkal voltál, akkor próbáljatok szerencsét.

Ha normális, akkor nem fog haragudni ha nem jön össze a dolog.

Őt elképzelted már meztelenül? ő is hidegen hagy?

2019. dec. 11. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
82%
Szerintem nem meleg vagy, hanem biszex. Ne izgulj, 20 évesen mindenre feláll.
2019. dec. 11. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 A kérdező kommentje:

Az a baj hogy nem all fel..vagyis lanyokra de mar eleve o mindebne mas es remelem ebben is mas lesz.

Elso:igen kepzeltem mar el de semmi..vagyis szep meg minden megfogdosnam kivancsisagbol stb de nem tudom mit valtana ki maga a fantazia nem sokat:/

2019. dec. 11. 19:38
 4/33 anonim ***** válasza:
100%
Megszeretted, a szerelem nem ez. Ha meg a szex se megy, akkor maradjatok csak jo baratok. Attol meg ott lehettek egymasnak.
2019. dec. 11. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 anonim ***** válasza:
62%

Hát ez így nehéz, beszéld meg vele. Ne stresszelj rá, az ront a helyzeten.

Csináljatok hosszú előjátékot.

Ha fantáziálsz, jónak érzed a fantáziát? szívesen gondolsz például arra , hogy kinyalod a punciját előjátékként?

első voltam

2019. dec. 11. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem vagy szerelmes csak szereted. Miért kéne ennél többnek lennie? Így is lehettek legjobb barátok és egymás életének részei. Olyan pasit érdemel a csaj akit szexuálisan is izgalomba tud hozni és az te sose leszel.
2019. dec. 11. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 anonim ***** válasza:
100%
Első körben tisztázd magadban, hogy pontosan mit érzel, mit jelent neked. Csak társaságot, szimpátiát, valakit akit kötődhetsz, vagy valódi érzéseket? Utána indulj neki az útnak. A szex előtt azért próbálkozz a csókkal :) nem kell egyből ágyba ugranotok, a csók során már el fogod tudni dönteni érzel-e nemi vágyat vagy sem.
2019. dec. 11. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 A kérdező kommentje:

Tobbszor neztem mar az ajkait es kivanom,vagy nem tudom hogy mondjam tobbszor leakartam mar smarolni, megolelgetni,vele lenni minel tobbszor,meg ha egyutt vagyunk nem birom ki hogy ne erjek hozza,vagy bujjak oda, de felek mert tudom hogy bejovok neki es ha meglepem a csok dolgot olyan dolgokat fog o erezni irantam hogy felek mivan ha nalam nem valt ki tobbet es megbantom,ahhoz nagyon szeretem hogy elveszitsem.

Igen elojatekkent eltudnam kepzelni,abszolut nem taszit a noi test csak nem izgat fel,kozombos,talan emiatt sem merem kozel engedni magam mert felek mivan ha nem mukodne az agyban a dolog es elore felek ettol.

2019. dec. 11. 21:20
 9/33 anonim válasza:
96%
Valszeg biromantikus homoszexuális vagy.
2019. dec. 11. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 A kérdező kommentje:
Elkepzelheto de igy nem tudom mit tegyek ezen agyaltak egesz ejszaka😕
2019. dec. 12. 09:43
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!