Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Melegkent szerelmes lettem...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melegkent szerelmes lettem egy lanyba, hogyan mukodhet? (lent kifejtem)

Figyelt kérdés

Az a helyzet hogy megismertem egy lanyt es olyan dolgokat kezdtem erezni amit meg sosem ereztem egy lany irant sem.Izgulok a jelenleteben nagyon bamulom h milyen szep,es ha ir vagy barmi mosollyal fekszem le aludni meg ilyenek...Nagyon erdekel es nem szeretnem elvesziteni nagyon megszerettem de tobbszor utalt mar ra hogy tobbet erez...es en is kezdek.

A gond hogy sosem izgultam meg fel lanyokra es felek mivan ha nem all fel nala sem es elveszitem.Esetleg valami tanacs?:(

20/f



2019. dec. 11. 19:21
1 2 3 4
 21/33 anonim ***** válasza:
94%
Lehet jobb lenne ha tudna hogy meleg vagy, de megmozgatott benned valamit, van valami fejlemeny azota??
2020. jan. 21. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/33 A kérdező kommentje:
Sajnos közben összevesztünk de egy buliban csókolóztunk és végig erős merevedésem volt...nem tudom hova tenni a dolgot,mert nem a testét hanem őt kívántam meg,nem tudom így mennyire érthető..
2020. jan. 21. 17:51
 23/33 anonim ***** válasza:
94%
Teljesen rendbe van, eloszor a szemelye fogott meg aztan szeretsz bele a testebe.. Azota mi volt?
2020. jan. 22. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/33 A kérdező kommentje:
Nem beszélünk már,pedig bíztam benne, hogy lehet köztünk hosszútávon bármi és megtapasztalhatnám milyen a hetero élet.:/
2020. jan. 22. 19:02
 25/33 anonim ***** válasza:
100%
Utilso vok miaz h nem beszeltek mar? Irj ra.. Min vesztetek ossze? Ha jo baratod nincs olyn h tobbet nem beszeltek
2020. jan. 22. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/33 anonim ***** válasza:
100%
Meg mindig nem beszeltek?
2020. jan. 24. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/33 A kérdező kommentje:

Nem es mar nem is fogunk..

Nagyon osszeveszetunk.

Bar hosszutavon nem tudom hogy mukodott volna mert a teste nem vonz amit tesz az tett boldogga,a csok meg ilyenek,nem izgultam fel ra meztelenul mint pl egy pasinal...

2020. jan. 24. 12:10
 28/33 anonim ***** válasza:
100%
Odaig eljutottatok hogy meztelenul lasd? 😶D etenyleg min lehet igy osszekapni?
2020. jan. 24. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/33 A kérdező kommentje:
Odaig nem de erzed hogy mi vonz es mi nem....a lelket szerettem ee az izgstott fel hogy ot tegyem boldogga...A vita meg bonyolult,hazudott,massal volt (ugy) egyutt mikozben elvileg beteg volt stb stb.nekem pedig a bizslom a legfontosabb..
2020. jan. 24. 21:25
 30/33 anonim ***** válasza:
100%
Nem is baj akkor hogy így alakult legalább megtudtad hogy nem egyenes ember. Maradj a fiúknál inkább.
2020. jan. 25. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!