Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Melegkent szerelmes lettem...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melegkent szerelmes lettem egy lanyba, hogyan mukodhet? (lent kifejtem)

Figyelt kérdés

Az a helyzet hogy megismertem egy lanyt es olyan dolgokat kezdtem erezni amit meg sosem ereztem egy lany irant sem.Izgulok a jelenleteben nagyon bamulom h milyen szep,es ha ir vagy barmi mosollyal fekszem le aludni meg ilyenek...Nagyon erdekel es nem szeretnem elvesziteni nagyon megszerettem de tobbszor utalt mar ra hogy tobbet erez...es en is kezdek.

A gond hogy sosem izgultam meg fel lanyokra es felek mivan ha nem all fel nala sem es elveszitem.Esetleg valami tanacs?:(

20/f



2019. dec. 11. 19:21
1 2 3 4
 11/33 anonim ***** válasza:
93%

Szerintem sokat agyalsz mert Ő az első lány az életedben és ahogy elmondtad ez egy másmilyen kapcsolat (érzelmi szintem másmilyen) mint eddig. Mélyebb, különlegesebb valami.....


Egy szó mint száz Légy Önmagad!!!, csitítsd le az agyadat és csak a szívedre hallgass. A többi dolog ösztönösen fog jönni belőled úgyis.


Csak a szívedre hallgass azt kövesd ez a legfontosabb! És az őszinteség, az hogy - nem titkolsz el előle semmit amit érzel. Ha úgy érzed meg szeretnéd csókolni akkor csókold!, Ha szeretnéd megfogni a kezét akkor fogd meg a kezét! stb. A lényeg, hogy a szívedet kövesd. A szív nem kételkedik és nem taktikázik. Az agy az ami fél, hezitál és nem tud mit kezdeni a helyzettel mert nem tanulta még meg, hogy ilyenkor a szív a főnök és ő csak utas.


És még egy dolog. Sex nem egyelő szeretkezés!!!!! A szeretkezés egy olyan együttlét, ami a másik fél őszinte szívből jövő szeretete nélkül nem fog létrejönni, mert a szeretkezés egy szerelmi kapcsolat beteljesülése.


Szeress! és Szívből élj!

2019. dec. 12. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/33 A kérdező kommentje:
Igen valoban sokat agyalok a dolgon,mert en melegnek hittem eddig magam es nagyon fura hogy ilyen erzeseim vannak egy lany irant..es nem mertem megtenni dolgokstm ondvan hogy aa en ugyis meleg vagyok...de vagyom ra hogy megtegyem csak felek..
2019. dec. 12. 12:20
 13/33 anonim ***** válasza:
94%

Nekem is volt, tobb lány, nő az eletemben aki nagyon tetszett, rajongtam értük, aki engedte fogdostam. De, hogy kinyaljam meg vele járjak nem tudtam volna elkepzelni.

(Nő vagyok)

2019. dec. 12. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/33 A kérdező kommentje:
En ezzel a lannyal eltudnam kepzelni higy egyutt eljek,aludjak,csokolozzak meg mindent egyedul a szextol felek,azt is szivesen megtennem erte csak felek a merevedestol..mindenesetre oszinte leszek vele.
2019. dec. 12. 13:37
 15/33 anonim ***** válasza:
95%
Mindenképp tisztazd vele, hogy meleg vagy, ő az első lany aki negfog, de nem akarod elhinni össze vagy zavarodva, megfog erteni es segit majd. Ő szűz még?
2019. dec. 12. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/33 A kérdező kommentje:

O mar nem az en viszont meg igen.nem voltam meg senkivel.

Bizom benne hogy merto lesz.

2019. dec. 12. 16:27
 17/33 anonim ***** válasza:
100%
El ne mondd, hogy meleg vagy. Azzal minden esélyed elszúrod.Nincs olyan lány aki járna pasival aki melegnek érzi magát. Próbálkozz, ha esetleg ez a lány egy különleges kivétel akkor működni fog vele a szex. Ha meg nem működik ne erőltesd.
2019. dec. 12. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/33 anonim ***** válasza:
95%

Legyél őszinte ha tetszel neki akkor ez nem fogja eltántorítani. És joga van tudni.

Ha meleg vagy akkor nem fog menni a szex része, bármennyire is szereted. Ha megy, akkor kiderült hogy valamennyire bi vagy az is tök jó. Fiatal vagy még ilyenkor kell kipróbálni, csak az őszinteség alap.

2019. dec. 13. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/33 anonim válasza:
90%

Én is kb. Ilyen vagyok mint te: Biromantikus homoszexuális.

De sokáig azt hittem heteroromantikus vagyok, később kiderült, nem.

Két dolgot tehetsz:

1. A szexuális vágyaidhoz hangolod a romantikus érzéseidet. Keresel magadnak egy meleg fiút, akihez szexuálisan vonzódsz. Ha jól kijöttök nagy eséllyel megszereted (romantikusan is fogsz hozzá vonzódni) és összejöttök.

2. Ez a nehezebbik; a heteroromantikus érzéseidhez hangolod a szexuális irányultságodat is, és hetero-esetleg biszexuális leszel. De ezt nem tudod segítség nélkül elérni. Ehhez fel kell keresned egy olyan intézményt, ahol pszichológusok melegekkel foglalkoznak, bezsélgetnek. Az esetek kb. 2/3-ában történik változás, tehát nem garantált.

Ha ezen az úton haladsz, megkaphatod a lányt.

Remélem tudtam segíteni :)

2019. dec. 28. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/33 anonim ***** válasza:
100%
Azóta volt valami?
2020. jan. 21. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!