Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Van olyan meleg társkereső...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan meleg társkereső ahol nem szexet keresnek hanem komoly kapcsit?

Figyelt kérdés

2019. dec. 22. 14:22
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Erre én is kíváncsi lennék!
2019. dec. 22. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Én is erre keresem a választ :)
2019. dec. 22. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Sziasztok sorstársak!ki milyen pasit keres?hátha passzolunk!milyen korosztályt?
2019. dec. 22. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Ahogy észrevettem, ha a társkeresőkön nem is, de itt az embereknek magy része az igaz szerelmet keresi xd

De ugyan ezek az emberek társkeresővel kapcsolatban kérdeznek általában, és mégse találják egymást...


Jó lenne tudni miért, mert én is szerettem volna egy nomrális kapcsolatot, amíg fel nem adtam a reményt :/


20/F

2019. dec. 22. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
#4 melyik megyebe laksz?:)
2019. dec. 22. 21:55
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

#kérdező

Többnyire Temes megyében, viszont néha hazamegyek Hargita megyébe. Gondolom rájöttél magadtól is, hogy külföldi vagyok ((:

2019. dec. 23. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!