Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Rocker fiúk is kipróbálják...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rocker fiúk is kipróbálják egymással?

Figyelt kérdés

Régóta érdekel ez a dolog!

A férfiasságukról híresek is foglalkoznak e sajat nemükkel!



2019. dec. 26. 18:47
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
A nemi ösztöneiket ők sem tudják megváltoztatni .
2019. dec. 26. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Persze, attól még, h rockzenét, metált hallgat vki attól még lehet meleg... én is rocker vagyok, és volt rocker barátom. 26F
2019. dec. 26. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
0%
NEM? ők nem foglalkoznak egymással!
2019. dec. 26. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
ha találnék másikat, foglalkoznék vele
2019. dec. 26. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Lássuk csak...

Billie Joe Armstrong biszexuális, Freddie Mercury meleg, Rob Halford meleg, Dawid Bowie és Mick Jagger szintén biszexuális - nekik kettőjüknek még volt közös kalandjuk is. :D


Szóval, miért ne?


A zenei ízlés meg a nemi orientáció nem ütik egymást, plusz a rockerek nyitottabbak, így szerintem nagyobb rá az esély, hogy egy biszexuális rocker srác elfogadja magát, és nyisson fiúk felé is, mint egy nem rockernél.


Amúgy én sose értettem, hogy a melegséget miért gondolják a férfiasság csorbulásának, mikor semmi köze ahhoz, hogy ki mennyire feminim.

2019. dec. 27. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Hmm én is szeretnék összejönni egy cuki rokker meleg passzív sráccal.de ne biszex legyen
2019. dec. 27. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
6 os vagyok....nem vk rokker
2019. dec. 27. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Wilmosss8888 ***** válasza:
100%
Én szeretem a rock zenét de nagyon szeretem ha valaki csak úgy használja a testem
2019. dec. 30. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!