Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Mit tegyen az aki ismerkedne,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyen az aki ismerkedne, de a netes ismerkedésbe belefáradt, személyesen pedig feszeng tőle/ nem tudja hogy kezdje?

Figyelt kérdés
Melegeknek szóló kérdés, másoknak is szólhatna de nekik szól.
2020. jan. 25. 10:03
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
100%

Mely lelegzet es netes ismerkedes ujra.

Tobbfele es a tapasztalatokkal gazdagabban. Kivel, mikor nincs ertelme ertelme.

Itt egyszeruen statisztikailag nagy az esely. Es ha szemelyesen nehez, muszaj ezt folytatni a sok idiota es pofaraejtes es borzadaly ellenere.

2020. jan. 25. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 A kérdező kommentje:
Hát nekem már nem megy...
2020. jan. 25. 10:48
 3/24 anonim ***** válasza:
86%

Nézd, nyilván nem alkalmit keresel, legalábbis azt hiszem. Sajnos a véletlenen kívul nem nagyon van olyan fórum,ahol ismerkedni lehet. Nem tehetunk a nyakunkba táblát,hogy hahó,meleg vagyok barátot keresek...

Szaunákba,bárokba pedig aki kapcsolatot szeretne, nyilván nem jár. Mert ott aztán minden van,csak megbízhatóság nem.

A netes ismerkedés szinte mindannyiunknak okozott kudarcot,fárasztó a sok kamus,gyáva, beteg és önző alak miatt.

Ennek ellenére azt javaslom,próbáld úgy meg, hogy haverkodni keresgélsz,beszélgetésre, vagy programokra. Ez senkit nem kötelez, és ha alakul belőle valami, az csak örömre ad okot. De nincs tétje mégsem.


Az egyik páromat így ismertem meg, közös hobbi, ide-oda mászkáltunk,kb fél évig,csak haveri alapon, és aztán más lett a légkör és jött az első csók, és ami utána jön egy igazi kapcsolatban...


Nem hittem volna,de jó volt. Igaz , azt sem hittem volna, hogy úgy lesz vége, ahogy.De ez már más téma...

2020. jan. 25. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 A kérdező kommentje:
Épp ez az hogy mindig csak barátkoznék de azt észlelem mindenki többet akar szóval neked szerencséd volt.
2020. jan. 25. 11:49
 5/24 anonim ***** válasza:
100%

3-as vagyok. Miből gondolod,hogy barátkozásra , "csak" barátkozásra nincs ma igény ?

Nem mindenki kapcsolatot akar, nem mindenki csak szexet.


Nehéz kifogni, az igaz....de annál értékesebb !

2020. jan. 25. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 A kérdező kommentje:
Abból gondolom hogy én még nem találkoztam ilyennel nagyon.
2020. jan. 25. 12:01
 7/24 anonim ***** válasza:
100%

Én ugyanígy vagyok.

Személyesen ismerkedni vidéken nehéz, fővárosban azért vannak erre alkalmas helyek (whynotcafe).

Ismerkedj neten pár levélváltás utána ha szimpi hívd el kávéra, és folytassátok személyesen.

2020. jan. 25. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 A kérdező kommentje:

Frusztrálna egy meleg szórakozóhely...

Egyébként semmilyen kávézóba pl nem igazán járok.

2020. jan. 25. 13:45
 9/24 anonim ***** válasza:
72%
Azt hiszem jobb feladni. A sok kudarc nemhogy megerősített, de elegem lett majdnem az egész életből. Szóval sokkal jobb egyedül, mint az évek óta tartó reménytelenség. Sajnálom, de ez van.
2020. jan. 25. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
100%
Hmmm.nem szabad feladni.én is amolyan barátkozós ismerkedést tartok normálnak. ..a fokozatosság elvét figyelembevéve.
2020. jan. 25. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!