Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Mit tegyen az aki ismerkedne,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyen az aki ismerkedne, de a netes ismerkedésbe belefáradt, személyesen pedig feszeng tőle/ nem tudja hogy kezdje?

Figyelt kérdés
Melegeknek szóló kérdés, másoknak is szólhatna de nekik szól.
2020. jan. 25. 10:03
1 2 3
 11/24 A kérdező kommentje:
Én is de ilyen esetben is kellhet egyféle szimpátia.
2020. jan. 25. 15:17
 12/24 anonim ***** válasza:
82%

Természetesen kell szimpátia, sőt! De eddigi tapasztalataim alapján a bzik nagy részének a másik farka, sgge kinézete a szimpátia alapja. Miközben a másikra kellene hangolódni, valami, ami megfog a másikban, valami közös dolog. Utána alakulhat egy szép Barátság, vagy talán esetleg valami szebb, több is.

Nos, manapság úgy látszik ez már nem létezik sajnos....

2020. jan. 25. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
82%

Igen, kell a szimpátia,DE még fontosabb, hogy valaki tudja egyáltalán, mit szeretne.

Ha kapcsolat, ha barátság, ha szex, mindegy de a 90 % ábrándozó,monitor előtt nagyfiú. Ha át kell tenni face to facébe, akkor elillan a szándék és eltűnik a többség.

Talán ezt unja meg mindenki, a társkeresőkön és itt is.

2020. jan. 25. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 A kérdező kommentje:
Én sose kerestem szexet és a barátságot se keverném vele ettől szerintem fontos, hogy az összkép szimpatikus legyen amiben a külső és a belső is benne van, nem tökéletes de szimpatikus kell legyen.
2020. jan. 25. 15:27
 15/24 anonim ***** válasza:
100%

Teljesen igazad van. De egy alakuló barátságból lehet tovább fejlődni. Nem, nem kötelező, de előfordulhat. (kedvenc filmem: Túl a barátságon).

Természetesen a szimpátia a döntő, akárhogyan is nézzük, bárhol.

Kár, hogy kevesen gondolják úgy, mint a Te is....

2020. jan. 25. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 A kérdező kommentje:
Én a túl a barátságon filmet nem tudtam végignézni nekem nagyon taszító volt.
2020. jan. 25. 15:39
 17/24 anonim ***** válasza:
82%
Lehet akkor Te abszolút aszexualis vagy és a szex nem is érdekel. Csak Barátság érdekel? Van ilyen, csak nagyon ritka.
2020. jan. 25. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 A kérdező kommentje:
A "mondd ki a nevem" előzetese is undorító szerintem eszembe se jutott megnézni. Nem tetszik a története... undorító, a magyar készítésű Coming out című film viszont tetszett.
2020. jan. 25. 15:47
 19/24 anonim ***** válasza:
82%

Azért nem szabad egybemosni a b...kat és a melegeket.Előbbieknek tényleg csak az a fontos, ami elöl lóg és hátul nyílik.

A melegeknek pedig az ember, mint egész fontos.De aki normálisan közelít ehhez, akármilyen szexualitású, így kellene, hogy legyen.

Nem mindenkit tudnánk párunknak elképzelni, de emberileg lehet olyan, aki többet ér a puszta testiségnél.

Ugyanis a testi dolgok,kinézet,stb idővel változnak,de a belső, a lelki alkat, a mentalitás nem.Azt csak erővel befolyásolni, vagy elnyomni lehet,de egyik esetben sem jó a végkifejlet.

Aki őszintén adja magát, az meglátszik. Na, ebből van ma kevés, ezért sok a pózoló,páváskodó díszb...i.

2020. jan. 25. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
82%

Azt a filmet sajnos nem ismerem. De talán megnézném egy értelmes emberrel. Biztosan van mondanivalója, meg ha talán nem is szerencsés.

Következőnek: igen, nagyon igazad van!!!

2020. jan. 25. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!