Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Mit tegyen az aki ismerkedne,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyen az aki ismerkedne, de a netes ismerkedésbe belefáradt, személyesen pedig feszeng tőle/ nem tudja hogy kezdje?

Figyelt kérdés
Melegeknek szóló kérdés, másoknak is szólhatna de nekik szól.
2020. jan. 25. 10:03
1 2 3
 21/24 A kérdező kommentje:
Hiába vagyok őszinte...
2020. jan. 25. 15:58
 22/24 anonim ***** válasza:
82%
Ja, manapság nem szabad őszintének lenni. Kihasználnak, lenéznek, semmibe vesznek. :(
2020. jan. 25. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
88%

Egy sztori pár évvel ezelőttről.A Rómeón beszélgettem egy 28 éves sráccal, mindketten kép nélkul voltunk. Két nap után elhívtam,hogy folytassuk élőben. A busznál vártam, akkor láttuk először egymást.

Délután jött, rögtön vagy három órát beszélgettunk, nálam vacsorázott, közben jött egy esti vihar,felajánlottam, aludjon ott, a másik szobámban. Így is lett, reggel, megreggeliztunk és ki - ki ment a dolgára. Ennyi volt, nem több. Szimpatikus emberek találkozása, pár öleléssel fűszerezve,de beszélgetni nagyon jó volt, mást nem is akartunk.

De lelkileg nagyon jó volt egy értelmes sráccal eltölteni egy estét, úgy, hogy nem gerjedtunk egymásra. Mert tudtuk, mit szeretnénk és ez így is történt.


De filmeztem már így sráccal, őnála, ott is vacsora volt,filmezés, beszélgetés,akkor én aludtam ott. Reggel mentunk dolgozni.

Így is lehet, de ez ma nagyon ritka, nekem szerencsém volt.


Ha ilyen ember lenne, akkor örömmel találkoznék vele,de azt hiszem, előbb leszek ENSZ főtitkár...:)

2020. jan. 25. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
100%

Én is pont ugyanígy vélem... Belefáradtam a társkeresőkbe.


Ugyanakkor tartom, hogy minden zsák megtalálja a foltját. Nehéz időszak az, mikor reménykedünk és szeretnénk egy társat...


Nekem sem megy igazán a társkeresős dolog, a szex és a meztelen fotók világa önmagában nem én vagyok...


22 vagyok, elég fiatal, de tudom és hiszem, hogy egyszer lesz valaki, aki értékeli a gondolkodásom és én az övét.


Az érdekes az, hogy mennyi szingli srác van, és vágyunk egy partnerre, ennek ellenére ezen sehogy sem változtatunk mert a kis listáinkat hajkurásszuk...:)


Szóval elég nehéz, de ha én nem fogom magamról elhinni, hogy egyszer találkozom valakivel, vagy nem próbálkozom, akkor senki más nem fog helyettem. Az is lehet, hogy még hosszú idő van addig a bizonyosig... de feladni semmiképp nem szabad!:)


Egyébként én is a barátkozást tudnám javasolni, a kötetlenségből semmi rossz nem lehet.:)


Aki gondolja és szeretne dumálni, azzal szívesen levelezek privátban!:)

2020. jan. 25. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!