Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » BDSM témában hol érdemes keresni?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

BDSM témában hol érdemes keresni?

Figyelt kérdés
Eddig csak kamukba futok bele. Minden 25 alatti fiatal (mert azok érdekelnek) meleg fiú aki BDSM kedvelő is kamus. Törlik magukat, eltűnnek, stb. Minap is volt vki akivel itt dumáltam. Mailjét és mindent törölt de előtte még jöttek a képek... Eleve nehéz téma a BDSM de így kb azt érzem nincs megbízható ember. 1 volt eddig de ő meg elment külföldre. Utólag érzem mekkora mázlim volt vele...
2020. febr. 9. 12:14
 1/1 anonim ***** válasza:
100%
Ashrak, smpixie stb.. Vannak kifejezetten BDSM társkeresők. Egy ilyenen találtam meg az igazimat. Ezeken is vannak melegek senki sem szól be. Nyugodtan regelj fel ezekre. Ott is kb mint a vízgereblyézés. De ha megfelelően válogatsz a levélpartnerek között akkor célzottan találsz. Nekem a második randim lett a tutti befutóm 😉
2020. febr. 9. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!