Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Milyen oldalon találhatok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen oldalon találhatok jelentkezőket bdsm sub/szolga szerepre?

Figyelt kérdés
Eddig planeten próbálkoztam, de 25 évesnél idősebb jelentkezők voltak csak. Velem egykorút akarok megismerni. 18/f

2020. febr. 17. 13:05
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
smpixie - a szexuális irányultság is beállítható
2020. febr. 17. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
38%
Ha ennyire nem vagy járatos ebben a témában, akkor inkább ne is keress jelentkezőt, mert gyanítom, hogy sok más fontos dologgal sem vagy tisztában. Ez nem arról szól, hogy van egy nő, aki majd úgy ugrál, ahogy én akarom, hanem nagyon másról. (Sőt, ennyi idős korban a lányok még nem is tudják igazából, hogy mit akarnak, befolyásolhatók, tehát igencsak veszélyes terep, lelkileg irtózatos károkat tud okozni egy nem kellően értelmes partner.) De aki tudja, az azt is tudja, hogy hol lehet erre partnert is találni.
2020. febr. 17. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Vágom, de olvass előtte kategóriát tesó.
2020. febr. 17. 18:26
 4/6 anonim ***** válasza:
80%
Lehet, hogy benéztem a kategóriát, de ha neked tesó a megszólítás, akkor itt más komoly bajok is vannak.
2020. febr. 17. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
75%
A kettessel egyet kell értsek. Kategóriától függetlenül a kölcsönös tisztelet az alapja a BDSM kapcsolatoknak. Először ezzel kerülj tisztába, utánna lehet kezdeni bármit is. Nem ok nélkül a felnőttek játéka. Értsd szellemileg felnőtt, nem kor alapján.
2020. febr. 17. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
94%
Egy picit kicsúsztam a korhatárból (26), de én szívesen kipróbálnám
2020. febr. 18. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!