Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Meleg fiúk! Ti lennétek alibi...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meleg fiúk! Ti lennétek alibi kapcsolatban egy lánnyal, csak azért, hogy a heteró látszatot fenntartsátok? Ti mit gondoltok arról, ha egy meleg fiú egy alibi lány barátnőt tart?

Figyelt kérdés

2020. febr. 29. 16:41
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
84%
Nem látom értelmét. Senkinek semmi köze ahhoz hogy én mit csinálok a házamban, és kivel élek szexuális kapcsolatot.
2020. febr. 29. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
47%
A világon kevés undorítóbb dolgot tudok elképzelni mint azt az embert aki azért, mert képtelen szembenézni a problémáival inkább egész életében hazudik és tönkreteszi valaki más életét is aki egyébként boldog lehetne. Mással. Akkor inkább maradjon az illető egyedül.
2020. márc. 2. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
De mi van abban az esetben, ha a lány is alibi fiút keres magának? Így mindketten - kölcsönösen - jól járnának egymással.
2020. márc. 2. 22:57
 4/16 anonim ***** válasza:
100%

Most akkor ezt gondold végig.

Vagy Te meg van egy vadidegen csaj. Az egyetlen közös pont az, hogy te meleg vagy ő meg leszbikus és alibinek van a másik. Tényleg képes lennél egy számodra közömbös emberrel együtt élni hosszú távon, az ismerőseitek és a családotok előtt megjátszani a "szerelmest". Ne adj Isten gyermeket vállalni? Mindezt csak és kizárólag azért, mert "jajj mit fognak mondani?" Nem fog senki mondani semmit mert nincs mire mit mondani. Nincs szükség alibire. Egy ilyen "társulásban" soha sem leszel boldog és ilyet találni is kb lehetetlen. De még ha találsz is szépen lassan te is el fogsz jutni arra a pontra amikor már nem érdekel mások véleménye mert megérted, hogy neked is csak egy életed van és azt egy ilyen butasággal csak elfecséreled.

2020. márc. 3. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Te fiú vagy vagy lány? A 83%-os válaszoló.
2020. márc. 3. 15:53
 6/16 anonim ***** válasza:
100%

Én lehetséges hogy benne lennék, gondolkodtam már rajta.


30/F

2020. szept. 21. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
Jó ötlet
2020. szept. 23. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
Amennyiben úgy érzed hogy még nem álsz készen arra hogy ezt felvállald jó lehet a gyanús tekintetek megszűntetése végett plussz ezalatt erőt is tudsz gyűjteni ha időközben idejét éreznéd annak hogy tiszta lapokkal nyiss a világ felé még ha sok a tudatlan,gyűlölködő ember is legalább megtudod hogy kik azok akik tényleg melletted álnak jóban rosszban :)
2020. szept. 24. 05:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%

Nekem alibi barátnőm van jelenleg, hogy még a gondolat se forduljon meg más fejében hogy meleg vagyok. Sportolok, focizok, elég magas pozícióban és jó helyen. Ha kiderülne hogy meleg vagyok, irtó nagy balhé lenne. Nekem pedig jelenleg a karrierem fontosabb. Fiúkkal pedig így is tudok együtt lenni titokban.

Ja és a “barátnőm” is tudja hogy meleg vagyok.😉


20F

2020. nov. 15. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
70%
Utolso: Szoboszlai, te vagy az? :D
2020. nov. 15. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!