Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Meleg fiúk! Ti lennétek alibi...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meleg fiúk! Ti lennétek alibi kapcsolatban egy lánnyal, csak azért, hogy a heteró látszatot fenntartsátok? Ti mit gondoltok arról, ha egy meleg fiú egy alibi lány barátnőt tart?

Figyelt kérdés

2020. febr. 29. 16:41
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%
Igen és szex nélküli családot is szeretnék.
2020. nov. 17. 05:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
100%

10-es gondolj amit akarsz, nem mondhatom el, anonim maradok. 😜

Nem szeretném a hírnevemet lerontani.😄

2020. nov. 17. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
78%

Nagyon sok családos nős meleggel találkoztam már! Mind mind a látszat miatt nősült meg, hogy "normális" élet látszatát mutassa a külvilág felé!

Egy sem volt boldog, kín otthon a farkukat felállítani egy maszatolás kedvéért, mégis sokan azt az utat választják

2020. nov. 30. 03:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
71%

rengetegen rákényszerülnek munka vagy akármi miatt.


olyanról is tudok, aki hiába 35 körüli, mlég mindig ott tart h nem csak a munkahelyére, de a szüleihez hjazalátogatásra is visz magával fizetett bnőt, csak hogy béke legyen. durva ... de vannak ilyenek.

aztán családos meleg is baromi sok van, tiszta vicc, mikor olyat tudok meg, h a 2-3 kisgyerekes apuka megy sréácokat hajkurászni vagy éppen fizet is nekik. hát ez van a szép képmutató világunkban ..

2020. nov. 30. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
100%
Sok értelme nincsen. Még magadaz hozod kínos helyzetbe, mert ha a lány olyat szeretne, amiben te nem vagy benne melegként, akkor hosszú távú nem lesz, illetve titkolni sincs értelme. Osztálytársak előtt megértem, de szülők előtt hidd el nekem hogy nem jó. Én örülök hogy 16 évesen felvállaltam, így nem kell titkoljam, hazudjak hogy hova megyek meg kivel. Meg az a helyzet, hogy az anyukák gyorsan megérzik, ha hazudsz nekik. A haverjaid is, ha nem mutatod be nekik, vagy nem csinálsz úgy a lánnyal, ahogy egy heteró fiú. Szóval én a helyedben nem tennék ilyet. De ez csak egy hülye 16 éves véleménye.
2020. nov. 30. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 -remete- ***** válasza:
100%
Bi pasiként nem tudok szerelmes lenni fiuba de lányba igen. Viszont mindkét nemmel kiváloan eltudom magam képzelni szexuálisan.
2020. dec. 1. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!