Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » A meleg emberekben valóban...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A meleg emberekben valóban több az empátia? Vagy csak én tapasztaltam ezt?

Figyelt kérdés

Én úgy érzem, sokkal segítőkészebbek,együttérzőbbek, mosolygósabbak és kedvesebbek velem a meleg barátaim, mint a heterók. Én heteroszexuális srác vagyok, de nem vagyok ilyen. Úgy érzem, mégha ez nbem is mindig teljesen nyílt, de minden heteroszexuális alfahím akar lenni, és megpróbál valahogy a szőnyegalá söpörni.... a meleg barátaimmal ez marhára nem így van, sokkal emberibbek velem, pedig ők is férfiak. Valahogy ez a kakaskodás sosem volt bennem, gyerekként sem, én inkább konfliktuskerülő ember vagyok.



Ti hogy tapasztaljátok ezt?


2020. márc. 10. 19:23
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Én meleg ismerkedős oldalakon nem éppen ezt tapasztalom.
2020. márc. 10. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

Nekem pont ellenkező a tapasztalatom. A leszbikusok, akikkel eddig találkozam durván férfi gyűlölők voltak. A meleg férfiak alig vesznek tudomást a heteró nőkről, a meleg nők viszont irtóznak a heteró férfiaktól. Ott szólnak be, ahol tudnak. Elég csak itt belepörgetni egy-egy kérdésre érkezett válaszokba.


/nem, nem akartam soha kikezdeni egy leszbivel sem/

2020. márc. 10. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

"Én meleg ismerkedős oldalakon nem éppen ezt tapasztalom."



Random idegen magyar ember kb a szarral ér fel. Ugyan olyan mind, undorító és szánalmas a 90%-a társadalomnak. Én most barátokról beszéltem.

2020. márc. 10. 19:47
 4/13 anonim ***** válasza:
83%

Nem, te meleg emberekről beszéltél.

A te barátod is idegen, random ember valaki másnak.

2020. márc. 10. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
jó, akkor forgasd ki...
2020. márc. 10. 19:51
 6/13 everlight ***** válasza:
100%
Ha valaki kedves akkor nem azért kedves mert meleg,meleg-bi srácok közt is vannak kedvesek és bunkók,szemetek stb ahogy a heteróknál is,nem a nemi irányultság határozza meg.
2020. márc. 10. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
86%

Ha az érdekel, hogy elfogadóbbak-e?

Szerintem igen, mivel őket a társadalom nagy része kirekeszti, így vannak olyan dolgok amiben te is más vagy ők nem fognak emiatt elítélni, legalábbis megértőbbek lesznek veled.


Az meg, hogy az ember a társkeresőkön más tapasztal, az nem ér fel a személyes ismeretséggel, vagy találkozóval.

2020. márc. 10. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 ZoltanAnglia ***** válasza:
0%
A melegek tobbsege hazug es alnok ember. Persze... Mizokyognsk gyakran, aztan hatba dofnek. Egyik fafszt sziojzk le a masik utan Minden erzelem nelkul. Tenyleges erzelem tavoki fogalom.
2020. márc. 10. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
vegyesek a tapasztalataim. Aki úgy lesz meleg, hogy megmarad normális, étköznapi embernek, szerintem abban több az empátia. Bennem elég korán kialakult, mivel ugye éreztem magamban tizenévesen, hogy a fiúkoz vonzódom, de emiatt nem akartam mekülönböztetést, így akarva-akaratlanul kialakult bennem az empátia mások felé, isz örök igazság: úgy állj az emberekhez, ahogy szeretnéd, ogy feléd is viszonyuljanak. Ezért én igen korán, 12 évesen már megtanultam az empátiát saját bőrömön. És egészen biztos, sok meleg ember ugyanígy van vele. De megvolt az ellenkezője is. Volt olyan barátom akinek ha érdeke úgy kívánta, azonnal hátba szúrt, és a kérdések megválaszolása helyett elfutott, minden kapcsolatot megszakított velem. Lelke rajta. Én már aszerint élek, hogy senkin nem lepődöm meg, ha az anyám tagadna meg minden ok és indoklás nélkül, az sem lepne meg - így nem érhet csalódás.
2020. márc. 11. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
(bocsánat, a laptopom nem szereti a H betűt rohadjon meg xD)
2020. márc. 11. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!