Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » A domináns biszex vagy meleg...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A domináns biszex vagy meleg srácok mit élveznek abban hogy a másik fiút alázzák?

Figyelt kérdés
Mi a jellemző korosztály? Látom filmeken és volt már olyan srác aki ilyet akart velem és nem értem mi a jó neki benne?

2020. márc. 27. 15:40
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Csak a slave részéről tudok nyilatkozni. Engem izgat a tudat, hogy a másik kezében a hatalom. Izgat hogy szolgálom, de ne verésre meg véres dolgokra gondolj. Egyszerű szex. Vagy pl cum controll, csikizés, kényszersmár, stb.


Eleve mivel vékonyabb vagyok így "dominánsabb" aki vastagabb nálam. Szóval engem izgat. De csak értelmes emberrel és csak fiatalokkal. Az időseknél (35 felett) befigyelnek fura vágyak amik már ijesztőek. Amúgy biszex vagyok és csak ezt szoktam fiúkkal.

2020. márc. 27. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
82%
Engem izgat hogy a hatalom az enyém. Van aki pl szereti ha kicsit szorongatom a golyóit. Meglepően sok 20 év alatti női ruha kedvelő is van. Amúgy miért érdekel kedves kérdező? Ha nem tetszik nem kell csinálni de ítélkezni se. Ha te meleg vagy bi vagy az ugyanúgy fura másoknak mint neked a BDSM. Mégis elvárod, hogy ne ítélkezzenek. Amíg mindenki élvezi a dolgot, addig nincs joga senkinek ezt bírálnia szerintem.
2020. márc. 27. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Engemet az izgat ahogy izgul a páciens, miközben vizsgálom, mint doktorbácsi.
2020. márc. 28. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
20 éves SUB srác vagyok.. ilyen koru dom srác irhat ;)
2020. márc. 28. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Én azt élvezem, ha tökön rúghatok valakit :)
2020. márc. 30. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Jól írta az első: "Engem izgat a tudat, hogy a másik kezében a hatalom. Izgat hogy szolgálom"

Én is erre vágyom, gondolom, hogy a másik oldal pedig szereti a hatalmat, és ha szolgálják.

Szerintem nem kell ezt megérteni (akiben nincs benne, az úgy sem tudná). Vagy el tudod fogadni, vagy kerüld az ilyen embereket.

2020. ápr. 3. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Engem nem az alázás vonz. Az vonz, hogy a másik bármit megtesz amit akarok és élvezi, hogy erre használom. Ez csak akkor jó játék ha a másiknak is izgató...
2020. ápr. 8. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Birtokolni egy másik embert, főleg egy fiatalabbat nagyon izgató
2020. ápr. 9. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!