Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Szerintetek ez normális?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ez normális?

Figyelt kérdés
Csak arra izgulok fel hogy dugjanak, szopassanak, ujjazzanak. Arra hogy én dugjak vagy szopjanak már nem izgat fel. A maszti is nehezemre esik már... Ez normális?

2020. ápr. 1. 14:27
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Ha te ezt élvezed igazán, akkor (számodra) feltétlenül normális.

A többiek véleménye meg baromira nem érdekes ez ügyben, hogy TE mit szeretsz...

2020. ápr. 1. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Jah, erősen passzív vagy.
2020. ápr. 1. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Normális. Én is ugyanígy vagyok. 24f
2020. ápr. 1. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
95%
Én meg pont inkább aktív vagyok, s arra vágyom, hogy dugják, szopassak, ujjazzak 😄
2020. ápr. 1. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Arra, hogy dughassak vagy szopjanak, én sem vágyom, csak fordítva. De kiverni azért még ki tudom simán.
2020. ápr. 1. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Én is arra vágyok hogy szopassanak nonstop.
2020. ápr. 1. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Hát csináld azt amit élvezel, ez teljesen normális, te passzív vagy
2020. ápr. 1. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Passzív vagy teljesen, vannak még ezzel ugyanígy jónéhányan. Ne azon morfondírozz normális-e, mert minden az amit mindkét fél akar. Fogadd el magad és keress hozzá partnert (fogsz találni az aktívak körében).
2020. ápr. 1. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Ti csak ne panaszkodjatok, mert abszolút mindennapi esetek vagytok, milliószámra találtok foltot a zsákotokra. Én például nagyon felizgulok a fiú test látványától, de nem nemiszervektől, azt kifejezett utálom, hogy rajta van. És egyáltalán nem érdekel, hogy dugjak vagy dugva legyek, el se tudnám képzelni, meg tocsogjak a ecibe, nekem nem ez jelenti a szexualitást, örömöt. Számomra ez abszurd.


Leginkább ahhoz hasonlítok, ahogy lábfétisesek, bőrfétisesek, gainerek, stb. működnek... csak speciel engem a lábak, bőrök, bojlerek sem érdekelnek. Csak egy jó kis test, amivel elgyúrmázgatnék.

2020. ápr. 1. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha neked jó az a lényeg mások véleménye nem számít.
2020. ápr. 2. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!