Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Miért ilyen a barátom? Szerint...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ilyen a barátom? Szerintetek el fog hagyni emiatt? 20f

Figyelt kérdés

Full passzív srác vagyok.

A barátom nagyon szexmániás és szeretne minden nap megdugni.

Viszont én nem bírom a napi szinten történő anális szexet.

Ne értsetek félre, szeretem ha megdugnak, hisz' passzív vagyok, viszont nekem a napi szintű anális szex sok, tehát a mennyiséggel van bajom.


Szinte napi szinten téma ez a dolog nálunk, és sokat veszekszünk is emiatt. Azt mondja, hogy önző vagyok, és hogy nem akarom, hogy neki jó legyen. Meg olyanokat vág a fejemhez, hogy én biztos nem kívánom őt, ezért nem akarom minden nap, meg hogy lehet hogy mástól megkapom az anált, ezért őt már nem is akarom. Tehát már konkrétan olyanokkal jön, hogy szerinte megcsalom.


Szerintem nem vagyok az önző egyébként, sőt, próbálok a kedvére tenni máshogyan. Pl napi szinten ki szoktam elégíteni a számmal, tehát az orális szex napi szinten megy...


Mondtam neki, hogy heti 3-szor bevállalom az anált, mert ennél több nekem nem esik jól, de olyanokat mond, hogy akkor inkább kiveri magának...


Ti mit tennétek a helyemben? Most tényleg én vagyok a hibás? Nem szeretném, ha erre a dologra rámenne a kapcsolatunk, mert amúgy ezt leszámítva jól megvagyunk. Attól is félek, hogy ő majd talál magának máshol kielégülést.


Egyébként 5 hónapja vagyunk együtt, és az utóbbi két hónapban áll fenn ez a probléma nálunk. Előtte sem volt heti 3-nál több anál, szóval nem értem, hogy azóta mi változott, hogy többet akar. Változhat ennyire valakinek a szexigénye?!


Én 20 éves vagyok, ő pedig 28 éves.



2020. ápr. 28. 16:59
1 2 3 4 5 6
 1/58 anonim ***** válasza:
96%

Off,lány vagyok,de elég önző a párod.Gondolom nem tudja milyen érzés napi szinten seggbe kapni,ezért hisztizik...amellett,hogy te kielégíted,nem értem mi a baja.

Nem te vagy a hibás,de ha van egy kis eszed,akkor elhagyod,mert nem egészséges ez a kapcsolat,a szexnek az a lényege,hogy mindkét fél élvezi..szerintem.

2020. ápr. 28. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/58 A kérdező kommentje:
De ha szeretem, akkor hogy hagyjam el? Amúgy köszi hogy lányként is válaszoltál
2020. ápr. 28. 17:08
 3/58 anonim ***** válasza:
100%
Ha ő is szeret, akkor meg kellene értenie téged.
2020. ápr. 28. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/58 he84 ***** válasza:
100%
Én is nőként nyilatkozok. Beszéld meg vele komolyabban ezt a dolgot. Ha továbbra is nem érti meg, hogy napi szinten ez neked sok és kellemetlen, akkor vagy maradjatok csak barátok, vagy gondold meg a szakítást teljrs mértékben, mert ez így nem jó. Tudom hogy nehéz, mert szereted őt, de így tovább szenvedni se jó, főleg hosszútávon, hidd el. Én a maradjatok csak barátok verziót javaslom jobban, így nem kell teljesen elválnotok egymástól, továbbra is lehettek együtt.
2020. ápr. 28. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/58 nonamenickname ***** válasza:
99%

Nem te vagy az önző, hanem a párod. Ő akar olyat rád kényszeríteni, ami neked nem esne jól.


Hagyd rá. Veszekedéssel nem fogtok előrébb jutni. Én a helyedben tennék egy utolsó próbát, ahol normálisan leülnék megbeszélni vele ezt a dolgot. Ha ez nem megy, akkor sajnos elenegedném.


Egyébként már azért is tegye össze a két kezét, hogy minden nap ki van elégítve.

2020. ápr. 28. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/58 anonim ***** válasza:
96%
Ez nem barát, csak egy bunkó egoista kan... Lapát!
2020. ápr. 28. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/58 Croissant0101 ***** válasza:
97%
A párod önző! Te nem egy lyuk vagy amit kedvére használ amikor és annyiszor amennyiszer csak akar. Ahogy nonamenickname írta, egy utolsó beszélgetés és ha nem lesz megoldás, akkor én szakítanék vele. Na meg abban is igaza van, hogy örüljön a napi orgazmusának amit nem farokveréssel kell magának megoldania mert minden nap megteszed. Illetve egy olyan érzésem van, hogy amíg ő ki van elégülve, addig van minden rendben a kapcsolatotok többi területén.
2020. ápr. 28. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/58 A kérdező kommentje:
Köszi, hogy ennyien írtatok! Igazából kicsit egyedül érzem magam a problémámmal. Úgy érzem, ő nem veszi észre, hogy ezek a dolgok nekem mennyire rosszul esnek. Sajnos mostanában nem sok törődést kapok tőle, pedig igényelném pl a simogatást meg hasonlókat. Megpróbálok ma este beszélni vele.
2020. ápr. 28. 18:56
 9/58 A kérdező kommentje:
Olyanokat is szokott mondani, hogy más srác örülne neki, hogy ennyire kívánja a párja, mint ahogy ő kíván engem és hogy ennyire vágyik velem a szexre. Én örülnék is neki, ha hajlandó lenne egy kis kompromisszumra
2020. ápr. 28. 18:59
 10/58 A kérdező kommentje:
Miért is?
2020. ápr. 28. 20:29
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!