Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Pánikrohamot kaptam barátom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pánikrohamot kaptam barátom előtt. Szerintetek el fog hagyni?

Figyelt kérdés
Barátommal nemrég vagyunk együtt, kb 2 hete, és eddig minden rendben volt, nem is éreztem a mentális betegségeim nyomását. Viszont sajnos alkohol hatására múlt este előjött belőlem a létező összes problémám, amit látszólag jól kezelt, persze az ijedtségen kívül. Nagyon aranyos volt velem, nem hagyott magamra, azt hittem rendben vagyunk. Ma reggel viszont már nem nagyon szólt hozzám, tőle mentem haza és a hazaút on alig beszéltünk, azóta Facebookon se úgy reagál semmire, ahogy eddig, és félek, találkozni se akar ezután majd. Szerintetek készüljek a legrosszabbra?
2018. szept. 15. 01:41
 1/3 anonim ***** válasza:

Ha nem fogad el úgy ahogy vagy, akkor nem is szeret igazán. Bár nem tudom mióta ismeritek egymást, szerelem ennyi idő alatt nem igen alakul ki.. főleg nem pasiknál.

Viszont ez az "ott alvós" dolog kiverte nálam a biztosítékot. 2 hét alatt már ott alszol nála?

2018. szept. 15. 01:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
48%

Nem ismerem a barátodat, de ha emiatt elhagy, akkor annyit is ér.


Találsz Te nála sokkal jobbat is!

2018. szept. 15. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Szia. Ha kicsit pontosítanál milyen mentális betegségekre gondolsz, lehet célzottabb válaszokat tudnánk írni :) Amúgy szerintem is kicsit rémisztő lehetett neki 2 hét után hogy így rázúdítottad, de ha igazán szeret biztosan elfogadja majd és segít majd megoldani a problémákat. Csak ne kombináld túl, ne aggódj annyit, hagyd hogy ülepedjen a dolog. :)
2018. szept. 16. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!