Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Mi lehet a helyzet evvel a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lehet a helyzet evvel a sráccal?

Figyelt kérdés

A teljes történet a következő:


Neten kezdtem ismerkedni, mivel nagyon más lehetőségem nem volt és ez bizonyult jelenleg a legkényelmesebbnek is.

Tinderen (bár nincs jelentősége, hogy hol) megismerkedtem egy sráccal, ő 16 múlt és pedig 18 múltam. (ő meleg, én biszex vagyok)

Mindketten teljesen tapasztalatlanok vagyunk, egyikőnknek sem volt még kapcsolata, se semmi egyéb.

Most már 8. napja beszélgetünk, nagyon jól elvoltunk igazából egész végig. Messengeren folyik a kommunikáció, viszont én úgy érzem, hogy valahogy nem annyira érdeklem (?), bár ez rossz kifejezés. Ő önmagától nem ír rám, vagy csak ritkán, 80%-ban én kezdeményezem és utána indul be a beszélgetés.

Én szerelmes lettem belé, amit persze nem mondtam és nem is mondhatok el neki, mivel - saját elmondása szerint - lassan lesz szerelmes valakibe. Ez így oké, megértem, viszont sajnos nem tudok néha felülkerekedni magamon.

Példának okáért itt a tegnapi eset: felhoztam, hogy ő máshol is használja-e a szívecskéket, amire azt mondta, hogy persze, természetesen. Én erre annyit tudtam csak hirtelen válaszolni, hogy 'pedig már kezdtem magam kivételezett helyzetben érezni'. Közölte, hogy rühelli az összes többi színűt, és ezért. Közvetlen ez előtt megkérdeztem tőle, hogy módosíthatom-e a becenevét. Raktam mögé egy piros szívecskét, ezt viszont nem viszonozta.

Egyébként előtte már számtalanszor, minden nap megkaptam, hogy milyen aranyos vagyok vele, milyen kedves vagyok, jól nézek ki, helyes vagyok, stb. Mindezt piros szívekkel és szívecskésen lebegő fejű emojikkal spékelve.

Tegnap este ezek után már nem beszéltünk, pedig erre számítottam. 21:30-kor írtam neki, hogy mizu, meg se nézte nem is volt elérhető. Aztán 23:30-kor írtam neki, hogy megyek aludni, jó éjt (piros szívecske), erre egyből megjelent, bocsánatot kért, és mondta, hogy csak nem nézte meg a Messengert. Elköszönt, jó éjszakát kívánt (piros szívecskével xD).

Erre már nem írtam semmit.

Másnap reggel (ma) mindig szokásunk szokott lenni, hogy írunk a másiknak, hogy jó reggelt, hogy aludtál, szívecskék, stb. Most ez sem történt meg, de úgy dönöttem, hogy nem is írok rá, mivel tegnap nem figyelt rám.

Már este 7 van, és egész nap egy szót sem beszéltünk. Fél órája írtam rá, mert nem bírtam tovább.

Szerintetek nem kellett volna a becenevekkel szórakoznom és felhoznom a szívecskéket?

Vajon azért használja őket, mert ő is érez valamit, vagy csak megszokásból?

Miért használná megszokásból ebben az esetben is? Hiszen csak olyan kontextusban kerül elő, ahol "szerelmes dolgok" vannak szóban.

Hogyan kell "lassabban" haladni egy ilyen kapcsolat-szerűségben? Csak egyszerűen beszélgessünk a mindennapjainkról és magunkról (egymásról)?

Ti mit tennétek?

Előre is köszönök minden segítséget.

(btw. találkozni nem tudunk, mivel 150 km-re vagyunk egymástól)



2020. máj. 15. 19:31
 1/8 anonim ***** válasza:
93%
Szerintem tudtok találkozni, én távkapcsolatban élek (18) párom Pesti én Misklci, ez 180km, minden héten legalább 2 napot együtt töltünk, szval ne mondd
2020. máj. 15. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Nézd. A legegyszerűbb ha rákérdezel nála. Mi történhet? max megtudod mi van...
2020. máj. 15. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
A találkozás nem is azért nem jöhet szóba, hanem mert még nem ismerjük elég régóta ahhoz egymást. Azt hiszem. De már ebben sem vagyok biztos
2020. máj. 15. 19:49
 4/8 anonim válasza:
100%

Lehet, hogy azért van ez, mert úgy gondolja, hogy úgyse fogtok találkozni. Már pedig ha soha nem látjátok egymást testközelből, akkor abból nem lesznek nagy dolgok. Mégis hogyan fogtok mondjuk puszit adni a másiknak? Ha esetleg valamelyikőtök sír, hogyan lehetnétek egymás segítői? Hogyan bújsz oda hozzá, hogy megvigasztald, és azt mond neki könnyeit letörölve, hogy nem lesz semmi baj?

Próbálkozzatok meg majd találkozni, mert lehet, hogy úgy gondolkodik a srác, mint ahogy leírtam.

Ne hagyd, hogy inkább olyannal ismerkedjen, akivel tud találkozni.


Ha nem vigyázol a vázára, valaki neki mehet. Leesik, és összetörik. Össze lehet ragasztani, de úgy már sosem lesz az igazi. :)

2020. máj. 15. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Ooo én is nagyon hasonló helyzetben voltam! Egy évig beszélgettem Tinderről egy sráccal.. ugyan ez volt a sztori, hogy ment a szív meg aranyosnak tartott, de mindig én írtam rá..:D én rájöttem, hogy tipikus dry texter (ami sajnos így távkapcsban nem a legjobb). Néha néha beszélgetünk most is, de én teljesen kiábrándultam belőle egy év alatt..:/
2020. máj. 15. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
86%

Szerintem már megbocsáss, de először a fejedben kellene "rendet tenni". Nem ismered, személyesen sosem találkoztál vele, de már szerelmes vagy és kétségbe vagy esve ha a másik nem úgy reagál ahogy te azt várod és a rózsaszín álmaidban elképzeled. Semmit sem tudsz a másikról! A szerelem a te képzeletedben létezik. Szaknyelven ezt hívják érzelem (oxitocin) függőségnek.

Nem akarok károgni, de ennek csúnya p.ára esés lesz a vége amikor majd tudatosul benned, hogy egyáltalán nem annyira kölcsönösek az érzések mint az te hiszed, vagy hinni szeretnéd. Azt javasolnám ezen kezdj el törpölni mielőtt újra és újra belefutsz ugyanebbe.

2020. máj. 15. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Utolsó válaszoló, köszönöm szépen! Elgondolkodtam azon, amit mondtál és teljesen igazad van. Ezen kell változtatnom!

Ugyanúgy fogok hozzá viszonyulni, mint bárki máshoz és majd akkor leszek szerelemes ha annak reális értelme is van. Köszönöm szépen mindenkinek a válaszokat, főleg neked, utolsó. :)

2020. máj. 15. 21:55
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Csak egy tapasztalatot osztanék meg veled, ha nem keres te se keresd!

Ha akar valamit megtalál,

Felesleges időpocsékolás.

2020. máj. 15. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!