Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Lehetséges, hogy valaki...

Lehetséges, hogy valaki alkalmatlan az izmosodásra?

Figyelt kérdés

Az elmúlt 19 hónapból 16ot edzettem, a többi gyomorprobléma miatt kimaradt, de az eredmény szinte a nullához közelít. Az a kevés ami feljött kgban, centiben, annak a nagy része szerintem súlyfelesleg

12-13 hónap után a fehérjét felemeltem napi 100grammról 130ra, mert azt mondták kellene a súlyok 2szerese grammban. Ch rengeteg, van olyan nap amikor a 6-7gxttkg is megvan. Vitamint is szedek. Arra jó volt, hogy a jó ideje 36cmen álló karomat növeltem 1cmel

Oké otthon edzek, lehet van benne hiba, de csináltam már bontva minden izomra 3 gyakorlattal heti 4 edzéssel, teljes testtel is, sorozatokkal, ismétlésekkel. Fájdalomig és kifáradásig edzzem magam. Csinálok saját testsúlyos gyakorlatokat és súlyzósat is 18 kgos szettel, amit eddig csak azért nem bővítettem, mert nem merem költeni rá a pénzt, így, hogy nem látok plusz izmot

Lehetséges, hogy nem vagyok alkalmas a gyúrásra?


2016. márc. 18. 01:29
1 2 3
 1/24 A kérdező kommentje:

Az edzésekhez még egy info

Az a semmi eredmémyt, az 1 centit és a hónapokra beállt 36 ot bicepszre úgy értem el, hogy hónapok óta nem bírok 15 kgon növelni és az utolsó ismétlések sokszor 1-2 db emelésből állnak csak

2016. márc. 18. 01:42
 2/24 anonim ***** válasza:
Hormonok?
2016. márc. 18. 04:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 Cortez70 ***** válasza:
36%
Van olyan, hogy rossz genetika, de olyan nincs, hogy nem érsz el semmi eredményt így is.
2016. márc. 18. 04:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
Eleg nagy az a 18 kg os sulyzo nem lehet valami szabalyos a vegre hajtasse
2016. márc. 18. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
Ugy ertem hogy bicepszre sok mashova meg keves
2016. márc. 18. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:

1. Észrevétel, te is csak a fehérjéről és szénhidrátról írsz a zsírt meg sem említed...

2. Homeosztázis...

A szervezeted ahhoz alkalmazkodik, ami körülményt kap... Ha 18 kgot emelgetsz, akkor ahhoz alkalmazkodik, hogy 18 kg-ot tudj emelgetni... Majd beindul az izmosodás, ha lesz rendes edzésed...

2016. márc. 18. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
3*8 bicepsz karonként 30kg... Ezt meg csak úgy megosztom...
2016. márc. 18. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 A kérdező kommentje:

Bicepszre 10kgmal kezdtem, 12nél állt meg 36nál.

Amúgy ma mértem újra. Vasárnap óta nem edzettem, nem figyeltem kajára, fél cmet eresztett le a bicepszem

2016. márc. 18. 09:04
 9/24 anonim ***** válasza:
Sárga kapszula, olvasd el.
2016. márc. 18. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
Nincs olyan, hogy alkalmatlan valaki a gyurasra, olyan van, hogy rosszul csinálja. Otthoni fekvotamasszal meg egy kezi sulyzoval nem fogod kigyurni magad.
2016. márc. 18. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!