Kezdőoldal » Tudományok » Egyéb kérdések » Lehetséges az, hogy azért nem...

Lehetséges az, hogy azért nem lehet soha komoly kapcsolatom, mert egy olyan gént hordozok, ami alkalmatlan a szelekcióra?

Figyelt kérdés

Értem én azt, hogy a csimpánzok is tudatosan választanak párt, de mindig a legerősebbet.

Lehet, hogy kicseszett velem az evolúció?


2009. okt. 12. 18:28
 1/6 anonim ***** válasza:
Ez érdekes...:D Ha ilyen van akkor velem is ez van :D
2009. okt. 12. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Nem hordozol olyan gént, ami alkalmatlanná tesz a szelekcióra. Ez egy hülyeség (ne haragudj)

A csimpánzok nem tudatosan választanak párt, hanem ösztönösen, bár az általad leírtak alapján.

Lesz komoly kapcsolatod, és ezt az egész marhaságot elfelejted!:)

2009. okt. 12. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Kevés "színes tollat" aggatsz magadra szerintem...:)
2009. okt. 12. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Magyarán szerinted azért nincs barátnőd, mert nem vagy elég erős?


Az a helyzet, hogy a csimpánzok sem csak kizárólag ez alapján választanak párt, az embernél pedig egészen más szempontok játszanak, mint a csimpánzoknál, mert nagyon kevés ember él a testi erejéből. Ne aggódj, nem tudom hány éves vagy, de azt fogod tapasztalni, hogy olyan húsz körül a lányok már nem kizárólag a legnagyobb köcsögöket választják majd, hanem egyre inkább kezdenek rendes srácokkal járni.

2009. okt. 12. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Lehetséges: ha pl egy génhiba miatt feltűnően 3 lábad van, vagy élénkzöld a bőröd, akkor bizony ez oka lehet annak, hogy a lányoknak kevésbé tetszel.

Egyébként attól tartok, hogy nem tudod a génjeidre fogni a problémád. De ne aggódj majd ha idősebb leszel, szépen túljutsz majd ilyesmiken.

2009. okt. 12. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Hát kedves utolsó válaszoló, ha a kérdezőnek három lába lenne, nem ide fordulna a problémájával!
2009. okt. 13. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!