Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Passzívak ti ragaszkodtok az...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Passzívak ti ragaszkodtok az análhoz?

Figyelt kérdés
Tehát ha egy aktív csak orálra vágyik az mennyire para? Kérlek ha írsz a korod is írd meg. Köszi.
2020. máj. 29. 10:18
 1/9 anonim ***** válasza:
19%
Passzív fél az, akit dugnak szexben. Tehát aki nem ragaszkodik análhoz, az nem passzív, mert nincs értelme így kategorizálni.
2020. máj. 29. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem ragaszkodok hogy mindig megdugjanak van amikor nem esik jol a szex mert elozo este szetkurtak olyankor jol esik csak szopni! 30f passziv
2020. máj. 29. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Aktív vagyok de nagyon sok olyan passzívval volt dolgom aki csak szopni akart. Aminek örültem mert én is főleg orál párti vagyok.
2020. máj. 29. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 nonamenickname ***** válasza:
100%
Néha jó csak orálozni, de döntő többségében az anál is játszik.
2020. máj. 29. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Csak akkor nem akarom a dugást, ha éppen fáj ott hátul, mert nagyon megdugta lelőzőleg, vagy neadj isten valamilyen egészségügyi okból éppen nem alkalmas.... amúgy passzívként nincs értelme passzívnak mondani magamat, ha nincs szó análról, plussz azzal teljes a szex.
2020. máj. 29. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem ragaszkodom :)
2020. máj. 29. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Nem azt mondom, hogy ragaszkodok hozzá, de a szexbe nálam beletartozik, hogy megdugnak.

33/p

2020. máj. 29. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem, csak szopni szeretnék.
2020. máj. 30. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

Szeretek szopni is, de igen is dugjon meg a párom, az az igazi szex.

32 éves passzív vagyok.

2020. júl. 4. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!