Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Mit lehet tenni a félelmem ellen?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit lehet tenni a félelmem ellen?

Figyelt kérdés
Félek az oráltól, de akarom is, és nagyon tartok attól hogy az első alkalomnál leblokkolnék.

2020. jún. 3. 20:50
 1/7 szinténvékony válasza:
100%

Szia!

Szerintem tisztázd magadban, hogy miért is félsz tőle?! Kölcsönös lenne? Taszít vagy félsz, hogy véletlen fájdalmat okozol a partnernek, stb.

2020. jún. 3. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
91%
Ha megfelelően felkészülsz rá szellemileg, szerintem nem lesz gond. Ha gondolod írj rám.
2020. jún. 3. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
87%
A félelem ellen legjobb kipróbálni.
2020. jún. 3. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
86%
Ugyanezt éreztem életem során minden, vizsga és megpróbálatás előtt. Túl kell esni rajta.
2020. jún. 3. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
79%
Én meg attól, hogy béna volnék pl szopatásban. Lehet nekünk kéne talizni :P
2020. jún. 3. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
7%
félelem ellen félelemmel kell védekezni, legjobb ha a srác akit leakarsz kapni az is féljen tőled és akkor az ő tőled való félelme és a te szopástól való félelmed kioltja majd egymást ;)
2020. jún. 3. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Beszélgessetek róla hosszan, mit hogyan fogtok csinálni, mit szeretnél, mit nem, stb.

Ha pedig mégis leblokkolnál, tudd, hogy ezzel nem csináltál semmi rosszat. Jogod van bármikor abbahagyni, és csak addig folytatni, ameddig mindkettőtöknek jól esik.

2020. jún. 4. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!