Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Hogy reagálnál, ha a passzív...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy reagálnál, ha a passzív nem szólna, ha fáj neki, csak te vennéd észre?

Figyelt kérdés
2020. jún. 14. 02:53
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:

#1, én felpontoztalak.


Nem tudom, lehet, hogy én viszonyulok túl 2019-es módon maradian ehhez, de nekem is fontos, hogy ő is élvezze. Mi a bánatért nem szólt???

2020. jún. 14. 08:31
 12/16 anonim ***** válasza:
90%
Jézus mennyi vadbarom állat van ezen az oldalon... hát nézd, bármilyen normális szex ALAPJA az, hogy beszéltek arról mi jó és mi nem jó. Most az hogy ide ennyi agresszív ember ír csak sajnálni tudom, de mindenképp nyilván alap hogy mindketten élvezzétek és ne csak az egyikőtök.
2020. jún. 14. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
2%
Én passzív vayok, de csalódnék a barátomban ha folyton azt kérdezgetné, hogy "jaj biztos nem fáj kicsim?" Ő a férfi, azért vagyok hogy kielégítsem.
2020. jún. 14. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
93%

1es és 8as

Azért lettél. Lepontozva mert itt sok a szűz lyuk és azt hiszik az az igazi szex baszás amikor uralva, uralkova vannak egymással és nem számít más csak hogy meg történjen.

Majd ha már élnek valóban szexuális életet, és tudni fogják a különbséget tenni.

De mindig lesznek szüzek.

2020. jún. 14. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
93%

Attól hogy odafigyelsz a másikra, és vadabb a szex attól még oda lehet figyelni arra hogy ne fájjon. A szexnek a kölcsönös élvezetről kellene szólnia. Ha fájna a partnernek, akkor ő nem élvezi, de így én sem tudnám élvezni. Lehet hogy emiatt valami ritka állatfajnak tartanak, de ezen nem fogok változtatni. Volt már vad szexben részem nem.is egyszer, akár azt baszásnak is nevezhetnénk, de fájdalmat közben sem okoztam. Ettől még irányítottam és használtam a passzívot.

1-es voltam.

2020. jún. 14. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
89%

Wow xd passzív vagyok, és szeretem ha néha fáj és "használnak" de igenis addig fog engem kényeztetni amíg el nem élvezek egy hatalmasat mert ez így fair. Oh és ezen a "ő a férfi azért vagyok hogy kielégítsem" dumán kiégtem xd valószínüleg egy borzalmas és elviselhetetlen ember vagy akinek a másik fájdalmon kívül mást nem is akar okozni xd mindenki meg maradt a múlt században vagy mi? Hol a picsába vannak az érzelmek, az erotika a szexből? Hogy gyönyörködj a másik arcában miközben élvezetet adsz neki?

A baszás is jó néha, nem arról van szó... De ez már eskü ijesztő hogy mi megy itt.


Kérdezőnek meg: lehet hogy valamennyire élvezte is hogy fájdalmat okozol neki picit. Beszéljetek a szexről nyíltan, mi jött be és mi nem. Ha pedig nem jött be neki a fájdalom akkor meg rajtad a sor hogy jobban oda figyelj a partneredre ne csak ki-be huzogasd mert az neked jó.

2020. jún. 14. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!