Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » BDSM-kedvelő meleg srácok!...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

BDSM-kedvelő meleg srácok! Számotokra hol a határ első találkozásnál?

Figyelt kérdés
Kifejezetten a BDSM részére gondolok a találkának... Ha szerintetek elsőre semmi sem oké légyszi azt is írjátok le! Köszike😂😅

2020. júl. 6. 16:17
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Én csak annyit kérek, hogy elsőre ne legyen szex, de amugy bármi más jöhet :D (ahogy én elképzelem: nyomd számba a farkad, enyém kiverheted, illetve kínozhatod a tehetetlenre lekötözótt testem :D)
2020. júl. 6. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
92%
Amit az Uram akar
2020. júl. 6. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Mint a nem melegeknél. Bemelegítés, ismerkedés, pár elem, normál szex. Első randin nincs kikötözés sem a határokig "mindent bele", a BDSM nem rohammunka, nem egyrandis játék.
2020. júl. 6. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Én a BDSM egyik lightosabb alfaját, a medical fétist művelem, azaz orvosi vizsgálatos szerepjátékot űzök mindkét szerepben, így nincs határ. Mivel nem vanillaszex talik vannak, hanem orvosi vizsgálat némi extrákkal.
2020. júl. 7. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Én bár még nem voltam fiúval, de szeretnék, és érdekel a BDSM.

Így az első alkalommal olyanok férnének bele nekem, mint cum control (lehetőleg kikötözve), kis ujjazás, szopatás, leköpés, alázás, fenekelés

2020. júl. 8. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!