Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Megoldás lehet az öngyilkosság?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megoldás lehet az öngyilkosság?

Figyelt kérdés
Nagyon nem megy az élet, borzalmas egyedül, csak a napi küzdelem és kilátástalanság van. Társkeresés pedig egy zsákutca. A többi is kudarc. Nem látok másféle kiutat, csak kihátrálni ebből.

2020. júl. 18. 17:35
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
100%
Nekem dettó... csak sodródok az árral. De ha nincs pár akkor legalább egy gonddal kevesebb..
2020. júl. 18. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
100%
Próbálj meg megtanulni egyedül is boldognak lenni. Szép dolog a párkapcsolat de ha az ember túlságosan függ tőle az szerintem akkor sem ideális ha talál magának valakit.
2020. júl. 19. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek.

Még itt vagyok. Fene tudja, hogy minek, de vagyok.

Biztosan jó egyedül és ha nem mennek a dolgok, csak rossz irányba. Van, aki felül tud ezeken emelkedni, van aki még nem. Volt amikor volt az életemben Valaki, volt, amikor jól mentek a dolgok (nem feltétlenül az anyagiak csak), de amikor egyedül kell megküzdeni az apróbb dolgokért, amikor nagyon sokminden olyan van, amit szinte lehetetlen megoldani, akkor elszakad valami. És úgy érzem hiába is jönne akkor majd valaki, amikor nem is várom, már nem tudok mit kezdeni vele....

2020. júl. 19. 06:26
 14/23 anonim ***** válasza:
100%

Ha van párod, akkor az utcán csupa boldog és kiegyensúlyzott szinglit veszel észre. Ha nincs éppen senkid, akkor pedig jó hangulatban levő párokat.

Három éve hagytak el,de úgy vagyok vele, nem is nekem volt szánva,mert akkor még vele lennék.

Nyugodtan élek,minden nap találok valami örömet az életben.És megnyugtat a szingliség, ha olvasom a sok problémás kapcsolatról és egyéb gondokról a kérdéseket.

Minden jó váratlan jön, igaz, a rossz is. De akárhogy is alakult az életem - bár több rossz volt benne -, de odáig nem csúsztam le,hogy pénzért keressek magamnak testiséget. Soha nem is tenném.

2020. júl. 19. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem megoldás...
2020. júl. 19. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
100%

Én ha el vagyok keseredve akkor fogom magam és be ülök egy kád forró vízbe a kis játékszereimmel és órákig izgatom magam és jókat elvezek.

Jó film bedom telefonon és had szóljon. Utána minden gondom eltunik.

2020. júl. 19. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
Valami értelmes vállalást vigyél szerintem, a semmiből persze, hogy nem lehet kilátni. A maszturbáció se nagyon nagy ötlet, pont jobb lenne dopamin diéta.
2020. júl. 19. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
Az sosem jó megoldás!
2020. júl. 19. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
54%
Kezdj valami olyasmit csinálni amiben örömöd leled. Recskázz többet, egyél csokit, játssz videójátékokkal. Endorfin hiányod van. Az öngyilkosság nem megoldás semmire.
2020. júl. 19. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
100%
másik megoldás a depresszió kezeltetése, ugyanis az betegség, van rá tb által támogatott kezelés
2020. júl. 19. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!