Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Mit mondasz a szülőknek,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit mondasz a szülőknek, miért nincsen barátnőd?

Figyelt kérdés

Sajnos nagyon nyomulnak mindig amikor beszélünk, hogy így meg úgy kell ismerkedi a lányokkal és már nagyon unom.


Dolgozom, a tanulást hivatalosan befejeztem.



2020. aug. 28. 22:20
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
100%
Bekamuzhatod, hogy aszexuális vagy. Vagy aromantikus. Vagy akár mindkettő.
2020. aug. 29. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
90%
Soha nem értettem mire jó ez a mindenkit csak megnyomorító hazudozás. Én korai tizenéves koromban nyíltan elmondtam, hogy a fiúk vonzanak. És utána nem is lett soha gond abból, ha nálam volt valaki, mert mindenkinek tiszta volt minden.
2020. aug. 29. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
100%

#12

Minden támadó felhang nélkül. Örvendetes hogy a szüleid ilyen jól fogadták, de máshol ezért az utcára teszik a gyereket. Szó szerint. Ha a kérdező meg otthon lakik és nem anyagilag független, akkor a hazugság lehet a túlélés feltétele. Sajnos.

2020. aug. 29. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
100%

#13

Ez mondjuk egy elég komoly szegénységi tanúsítvány. De minden bizonnyal igazuk van, hiszen a spanyol inkvizíció sem találna náluk semmit amit számon tudnának kérni. Szégyen a mai világban az ilyen képmutató bigottság.... Sajnos.

2020. aug. 29. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
100%

Ugyanazt mint az 1.-es.

Plussz nekem még hozzájön az, hogy van egy autoimmun betegségem, rátettem még azt, hogy emiatt kevés az önbizalmam, emiatt nem merek ismerkedni.

2020. aug. 29. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
100%

Már egy ideje nem firtatják, szerintem sejtik, miért nincs, csak nem mernek rákérdezni, mert reménykednek, hogy talán mégse...


Korábban azt mondtam, ha lesz barátnőm, tudni fognak róla, addig meg ne kérdezzenek.

2020. aug. 29. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
100%

Én

A) Azt mondom, hogy a családom nem igazán hozta meg a kedvem a párkapcsolatosdihoz (a család egyik fele többször elvált, a másik fele ül a nyakig sz@r kapcsolatában) => általában nem firtatják tovább

B) elkezdek én is párkapcsolati tanácsokat osztogatni nekik. A 2.-3. alkalom után leesik nekik, és abbahagyják.

2020. aug. 31. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
100%
Figyelj értelmes válasz: szerezz magadnak egy barátnőt és élj vele eggyütt és alapíts családot mert a szüleid ezt akarják és élj boldogtalan életet. Comingouttal mindenféle képpen próbálkoznék mert ennek semmi értelme nem most talan kesobb de ha el is koltozol akkor is lehet hogy a nyakadon lesznek hogy mikor lesz már barátnőd
2020. aug. 31. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!