Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Mit csináljak? Lehet, hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak? Lehet, hogy meleg? Többi lent!

Figyelt kérdés

Tegnap benyitottam az öcsém szobájába, hogy visszavegyem a telotöltőmet és ott volt az osztálytársával pucéron és egymást cumizták!

Hát köpni nyelni nem tudtam!

Becsuktam az ajtót egyből és el is mentem itthonról!

Azt hittem, nincs itthon mert be volt zárva a bej.ajtó!

Amúgy 1 órával hamarabb értem haza a kelleténél!

Azóta kerül!

Mit mondanátok neki a helyembe vagy mit csinálnátok?

Elmondjam a szüleinknek?



2020. szept. 28. 17:07
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
93%
Hat fix meleg ...fogadd el, beszelj vele.
2020. szept. 28. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%

Elég valószínű h meleg, lol. De ne mondd el a szüleidnek. Ez az ő pszichés útja, hogy mikor meri felvállalni. Ha idő előtt kirángatod belőle, akkor attól függően hogy reagálnak a szüleid hosszú távon simán traumát okozhatsz neki. Már lehet az is eléggé felkavarta, hogy előtted így megszégyenült.

Nem tudom, te hogy állsz a témához. Ha elfogadó vagy, akkor jó lenne ha ilyen kimondatlanul legalább jeleznéd neki, hogy nincs baj vele ha meleg. De csak ha már te is készen állsz rá. Nyilván alapból kellemetlen volt a szitu neked is, plusz ha el is fogadod kell nyilván neked is idő. Ez azért nem egy kis információ.

De ne söpörd szőnyeg alá örökre.

2020. szept. 28. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
Hát hogy nem 100% hetero az tuti. Beszélhetsz vele, de ne prédikálj, ne szólj bele az életébe, az ő dolga. A szüleidnek meg neki kellene majd coming out-olnia nem neked bemártanod.
2020. szept. 28. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
70%
Kíváncsi csak :) Amúgy meg hagyd. Majd mondja ha akarja. Ha nem zavar akkor ne foglalkozz vele. Lehet csak kíváncsi. Hány éves?
2020. szept. 28. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:

4es

13 eves

2020. szept. 28. 17:37
 6/17 anonim ***** válasza:
93%
Előtte talán kopogni kéne, nem benyitni mint az állat
2020. szept. 28. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
97%

El ne mond!Tönkre tennéd az életét.Lény meg értő és máskor ne nyiss be

kopogás nélkül.

2020. szept. 28. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%

Vagy biszex, vagy meleg. Ha gondolod beszélj vele erről, már amennyiben tudsz kellő tapintattal a témáról beszélni.

Másnak meg ne mond el.

2020. szept. 28. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%
Hát biztos, hogy nem heteró. Semmiképp se mondd el a szülőknek, ha megenyhül egy kicsit akkor beszélj vele.
2020. szept. 28. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%

Senkinek nem jó ha elmondod neki kell beismerni ,felvállalni. De fontos hogy -beszélgess vele a történtekről.

Ha támogatóan állsz hozá az csak segíthet neki is most és a jövőben is.

Majd írd le mi volt,mit mondot.

2020. szept. 28. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!