Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Lefeküdtem a legjobb barátomma...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lefeküdtem a legjobb barátommal, ilyenkor mi van?

Figyelt kérdés
Zuhanyoztam amikor ő bejött a furdőbe egy boxerbe de a farka merev volt. Levette a boxert és bejött mellém a zuhany alá és közbe én is elkezdtem merevedni. Megcsókolt és megfogta a f@szomat amire én is elkezdtem őt izgatni. Egy idő után letérdelt és elkezdett szopni de a zuhanyzó nem volt túl kényelmes így átmentünk az ágyra és befejeztük amíg mindkettőnk el nem ment. Után megkérdeztem hogy ez mi volt és azt mondta hogy elképzelte ahogy zuhanyzom és elkezdte verni de nem volt neki elég és látni akarta és utána meg már nem tudta megálítani magát. Mit a helyzet ilyenkor?

2020. okt. 7. 20:20
1 2 3
 21/30 A kérdező kommentje:
Akkor egyszer áthívom és elkapom
2020. okt. 12. 03:41
 22/30 anonim ***** válasza:
Élvezetes együttlétet!
2020. okt. 12. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 anonim ***** válasza:
100%
majd írdmeg mi lett!
2020. okt. 12. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 A kérdező kommentje:
Áthívtam hogy mi lenne ha folytatnank a multkorit csak több dolog is történne és kb 20 perc múlva ittvan
2020. okt. 12. 23:22
 25/30 anonim ***** válasza:
100%
Na, és mi lett? Jó lett?
2020. okt. 13. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 A kérdező kommentje:
Sokkal érzékibb volt és nagyon jó, nagyon élveztem és ő is így még párszor biztos hogy lefekszünk egymásal. Csak én túl sok érzelmet vittem bele és most asszem szeretem
2020. okt. 13. 17:54
 27/30 anonim ***** válasza:
87%

Megnyugtató, ha átlátod a dolog kockázatát is. Ha így áll a dolog, akkor próbálj az élvezet részére koncentrálni, és nem túlgondolni ("túlérezni".)


Ugyanakkor a nyitó bejegyzésedet még mindig elég furcsa elolvasni, mindenféle előzmény nélkül egy ott leírt manőver - nekem legalábbis - túl meredek. Korábban egyáltalán nem volt köztetek semmi? "Túl a barátságon"?

2020. okt. 13. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 A kérdező kommentje:
Volt már pár "dolog" köztünk elötte is
2020. okt. 13. 20:18
 29/30 anonim ***** válasza:
100%
Akkor rendben. :-)
2020. okt. 13. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 anonim ***** válasza:
100%
Ne szégyeld, hogy többször együtt voltál vele. Ez vagy te és maradj is ilyen 😊
2020. okt. 17. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!