Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Lefeküdtem a legjobb barátomma...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lefeküdtem a legjobb barátommal, ilyenkor mi van?

Figyelt kérdés
Zuhanyoztam amikor ő bejött a furdőbe egy boxerbe de a farka merev volt. Levette a boxert és bejött mellém a zuhany alá és közbe én is elkezdtem merevedni. Megcsókolt és megfogta a f@szomat amire én is elkezdtem őt izgatni. Egy idő után letérdelt és elkezdett szopni de a zuhanyzó nem volt túl kényelmes így átmentünk az ágyra és befejeztük amíg mindkettőnk el nem ment. Után megkérdeztem hogy ez mi volt és azt mondta hogy elképzelte ahogy zuhanyzom és elkezdte verni de nem volt neki elég és látni akarta és utána meg már nem tudta megálítani magát. Mit a helyzet ilyenkor?

2020. okt. 7. 20:20
1 2 3
 11/30 anonim ***** válasza:
100%
Jó szórakozás, mi lenne. Vagy ez most milyen kérdés?? Van valami, hajrá hozzá.
2020. okt. 8. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 anonim válasza:
62%
Én is lefeküdtem a legjobb barátommal, de másnap csak arról beszélgettünk hogy bárcsak meg sem történt volna. Én azóta viszont sokszor gondoltam rá, hogy megismétlődhetne. Mondjuk ezeséllytelen, mert heteró és a barátnője az egyik legjobb barátom. Szóval egyikükkel sem bírnék ilyet tenni. :)
2020. okt. 9. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 anonim válasza:
100%

Szerintem beszéljétek meg közösen hogy akartok-e többet, esetleg éreztek-e valamit a másik iránt. Én nagyon örülnék ha a legjobb barátnőm kényeztetne.

L

2020. okt. 9. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 A kérdező kommentje:
Lefeküdjek vele úrja. Am élveztem
2020. okt. 9. 22:54
 15/30 anonim ***** válasza:
100%
Igen. Amugy hogy csináljátok?
2020. okt. 10. 02:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 A kérdező kommentje:
#15 hogy érted?
2020. okt. 10. 21:13
 17/30 anonim ***** válasza:
100%

9-es vagyok.

A barátodnak is bejött a dolog, amiket csináltatok?

Ha jol tudom, csak szájjal történt meg a kielégítés.

Ha, mindketten akarjátok, akkor tegyétek meg ismét. Ha tovább akartok lépni, azt is csináljátok. Beszéljétek meg, hogy nehogy meglepetésként érje egyikőtöket se a folytatás.

2020. okt. 10. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 anonim ***** válasza:
67%

Hihetö, bár valóban fura történet. A kíváncsiság hozzá tartozik a barátsághoz. Akkor érzed a legjobban a barátságot, ha már láttad öt meztelenül, esetleg éppen álló farokkal. Barátok özött nincsen titkolni való, és hozzá tartozik, hogy a szexualításról is legyen szó. Ebben az esetben a barátod egyáltalán n, mert érdekel, hogy milyen és mennyi az, amennyit spriccel. A barátod nem kertelt, álló farokkal bement melléd. Az, hogy egymáshoz is értetek, szintén a kíváncsiság. Látni akarta, hogy hogyan, mennyit spriccelsz. Ez összehasonlítás is lehet a sajátjával. Ha meg cumi is volt, ott is a nem vagyok szégyenlös helyzet alakulhatott ki benne, ismét a kíváncsiság.

Természetesen ezek csak elméleti és megmagyarázós szavak tölem. Ha tetszett neked is a vele való szexelés, akkor meg kell mondani neki, és lehet folytatni.

Jó szórakozást :-)

2020. okt. 11. 03:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 A kérdező kommentje:
Valamiért vágyat érzek arra hogy rendesen megdugjam
2020. okt. 11. 07:52
 20/30 anonim ***** válasza:
100%
Akkor úgyis az lesz.
2020. okt. 11. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!