Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Ha van olyan, aki úgy érzi...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha van olyan, aki úgy érzi hogy soha nem fog tudni párt találni mi erre az oka? ( melegeknek szól a kérdés )

Figyelt kérdés
2020. okt. 14. 15:15
 1/10 anonim ***** válasza:
81%

A kérdés jó, kár, hogy tudom rá a választ!

41 éves, túlsúlyos, alacsony, és általában a külső szemlélődő számára, elsőre kevésbé szimpatikus ember vagyok!

Éppen ezért igyekszem a fotó cserét húzni halasztani, hátha a beszélgetés, vagy levelezés során kellőképpen megnyerő lehetek, s ez talán ellensúlyozza a "sokkhatást" ami a fotóm megtekintésével jár...


Talán kicsit túloztam, de a képcsere után legtöbbször az ismerkedésnek vége!


Alkalmi partnert se tudok szerezni, nemhogy tartós kapcsolatot kialakítani...


Esélyem sincs, hogy egy fiatal fiút kényeztessek például orálisan...

2020. okt. 14. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
26%
Én is szeretnék fiatal fiút kényeztetni, se semmi esélyem rá, pedig nem vagyok hálátan
2020. okt. 14. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
95%

Hát nálam leginkább a szorongás és az önbizalom hiány váltja ki az ilyen gondolatokat hogy nem lesz senkim.


Múlt év elején kezdtem el ismerkedni, volt 3 rövidebb kapcsolatom amik az én hülyeségeim miatt szakadtak meg, és kb 7-8 olyan randi ami amiatt zárult sikertelenül mert túlságosan szorongtam/ alig szólaltam meg. Aztán ez évben volt az első komolyabbnak mondható kapcsolatom (fél évig tartott) sajnos azt a kapcsolatot is az én hülyeségeim ölték meg. Kb most tartok ott hogy a tanulságokat leszűrve esélyem lesz sikeresebb randikra, hosszabb kapcsolatokra. alapjáraton elég sok embernek bejövök,jó személyiségem van, az elvárásaim nem olyan nagyon magasak, szóval mostanában kezdem úgy érezni hogy fogok tudni párt találni, de bő 1 évig nem így éreztem/gondoltam


18/f

2020. okt. 14. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
De te 18/f még nagyon fiatal vagy, ahhoz képest már voltak kapcsolataid és tanulsz a tapasztalataidból, szerintem sikerülni fog neked sokkal hosszabb párkapcsolat is ha azt szeretnéd, de vannak akik ilyen vagy olyan okból egyszerűen nem tudnak megfelelő párt találni.
2020. okt. 14. 16:53
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Azt hiszem, a párkapcsolat és a pártalálás szavak nagyon ijesztőek a melegek többségének.

És ez lényegtelen, ki hány éves, aktív vagy passzív, városi, vagy vidéki.

Sajnos azt tapasztalom,hogy aki komoly kapcsolatot keres, mindig szexpartnert keresőbe fut bele, és fordítva.

Így a legtöbben koppannak és elkeserednek.

Mondom ezt úgy, hogy volt nem is egy komoly kapcsolatom, de egyikben sem tudtam olyan párra lelni, akik elköteleződni tudtak volna, vagy az ösztöneik ne uralkodtak volna el.

Nálam még a kinézet sem fontos, mindig az embert néztem, nem izmokat,farokméretet, vagy egyebet.

2020. okt. 14. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
90%

Kerestem nem találtam mert KAPCSOLAT szótól mindenki megijedt.

Alkalmiból lett kapcsolatom.

2020. okt. 14. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
79%
Az az oka, hogy nem ismerkedek. Nem szeretem a meleg embereket bár mondjuk inkább aszexuálisnak vallom magam. Régebben bejöttek a fiúk, már nem.
2020. okt. 14. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Úgy érzem. Talán túl nagyok az elvárásaim, én meg azért nem vagyok egy hú de. Emiatt nem igazán bizakodok már rá.
2020. okt. 14. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
91%

Igen úgy érzem, mivel a melegség főként az összevissza k*félgetésről szól. Tisztelet a kivételnek.

Inkább kimaradok ebből. :)

2020. okt. 15. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

En 28 eves vagyok es az ,,idos uraknak" az elejen azt uzenem, h nem a korukkal van baj, hanem h az idosebb korosztaly ellaposodik, titkolozik es nem enged be a kitalalt vilagaba.

Egyreszt en voltam mar, idosekkel engem nem zavar a kor ugy 56 eves korulig, de a ferfiak nagytobbsege 40 ev felett mar pocakot noveszt (itt az egyesnek uzenem h fogyni kellene es nem sirankozni itt), szoros mindenhol, sok embernek a szajhigeine elmarad... es ezert kiabranditoak ... parfum , stb mar nem is beszelve

2020. okt. 17. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!