Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Van esély rá, hogy találok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van esély rá, hogy találok párt magamnak valaha is?

Figyelt kérdés
Elegem van őszintén ezekből a netes "társkeresőnek" nevezett alkalmazásokból mint a Tinder és társai. Komoly szándékaim vannak, nemcsak szexet keresek, de valahogy sose sikerül ez az egész... Neten próbálkoztam, volt tömérdek fake profil és fake felhasználó, voltak akik csak szexet kerestek(ezek voltak többségben) volt aki nem volt hajlandó visszaírni, pedig semmi bántót nem írtam...stb volt olyan időszakom is amikor én is csak szexet kerestem, de mindig úgy éreztem hogy többre van szükségem... Randiztam rengeteg olyan sráccal akiknek én bejöttem, de ők nekem egyáltalán nem jöttek be. Hol vannak az intelligens, okos, jóképű férfiak, akik nemmcsak szexet akarnak? 20 éves vagyok és magamat vonzónak találom(nem nagyképűségből), tudom még van időm,de kezd egy kicsit aggasztani. Alapból vidéki srác vagyok és sokat kellett várnom arra, hogy pestre felköltözzek és elkezdjem a társkeresést,mivel vidéken nem sok ilyen lehetőség van. Ahogy felköltöztem el is kezdtem ismerkedni, de valami nagy csalódás volt, álatlában mindenki a szexre megy és ezt vagy rögtön a képedbe vágják vagy beetetnek és te pedig kis naiv vagy és benyalod a mézes madzagot. Nem akarja senki egymást megismerni, csak dugópajtit akarnak... Volt ilyen digi-dugi "kapcsolatom" nem is egy, egyiknél még a srác jól is néznett ki, de az elején megmondta hogy ő nem akar komoly kapcsolatot és nem akar megismerni közelebbről, de azért irogat amikor rájön a kangörcs... elég vicces és még csodálkozik, hogy én nem találok magamnak valakit és nem élem ki ösztöneimet xxdd Mit tegyek? Hol ismerkedjek? Biztos van más is hasonló helyzetben mint én...

2020. máj. 30. 14:11
 1/10 anonim ***** válasza:
89%
Szerintem ne ismerkedj sehol, de ha tanácsolhatok neked valamit, itt semmiképp ne.:D Nekem tökéletes egyedül lenni, se szex, se érzelmek, se idegesítő emberek. Próbáld ki ezt az életstílust és próbálj meg nem agyalni azon, hogy nincs senki.:) 23f
2020. máj. 30. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
vannak ilyen időszakaim nekem is amikor leszarom és nem foglalkozok vele, de néha előtör ez az érzés bennem, sztem mindenkiben. Azért örülnék ha alindulna ez a dolog pozitív irányba
2020. máj. 30. 15:01
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Természetesen van rá esély. Kicsit erősebben szűrd és válogasd meg, kivel meddig mégy el és mennyire hagyod közel kerülni magadhoz!
2020. máj. 30. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos a netes párkeresés lassan már egy nagy katasztrófa. Úgy tűnik, mindenki kamus és csak arra megy, hogy verje át a másikat. Vagy mert őt is, vagy csak gyáva, vagy már annyira perverz. Normálisat szinte már nem is lehet találni. Akkor pedig még stimmelnie kellene a kölcsönös szimpatiának is. Szóval az esély közelít a nullához. :(
2020. máj. 30. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
4-es teljesen egyetertek, 3as sajna ebben a virtualis vilagban nehez szurni, meg ha nagyon oda is figyelsz, siman bele tudsz botlani egy kamuba megint
2020. máj. 30. 15:46
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
("4-es" vagyok) Igazad van, itt valóban nehéz szűrni, de azért egy személyes találkozásnál sok minden kiderül a másikról. Ha meg annyira kamu, hogy nem is találkozol vele, az csak tiszta haszon, mert megúsztál egy kamust. :)
2020. máj. 30. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Te most meleg vagy??? Mert azt írod férfiakkal randizol, de közben vidéki srác vagy?
2020. máj. 30. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Mert írhattad volna kicsit egyértelműebben is... egyébként nem tudtam hogy a melegeknek is nehéz, azt hittem hogy csak a heteróknak nehéz.
2020. máj. 30. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
7, 8as igen az vagyok, sajna senkinek se könnyű :( például nehéz megmondani hogy ki meleg , mert nem tudod, és csak ezek a tinder féleségek vannak,amelyek ugye leírtam milyenek
2020. máj. 30. 22:08
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Van rá esély:)
2023. márc. 7. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!