Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Volt már erőszakos partneretek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt már erőszakos partneretek? Mit csinált?

Figyelt kérdés
Én egy bi sráccal találkoztam ma délután és eléggé felkavart, hogy orálszexben lenyomta a torkomba a farkát és szorította a fejem hogy ne tudjam elnyomni a fejem. Aztán utána mikor elengedte a fejem lekiabáltam és elnézést kért, de akkor is felkavart az élmény. Én ha sz-pnak engem akkor se csinálok ilyet senkivel...
2020. okt. 22. 20:28
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
100%
Én szó szerint könyörögtem, hogy hagyja abba, de ez még jobban izgatta és csinálta vadabbul. Sajnos erősebb volt. Ráadásul ő jött hozzám azaz azt se tudom hol lakik. Sírtam közbe annyira fájt. Mikor végzett felöltözött és elment. És nem érdekelte, hogy ott sírok... 1 évig nem mertem találkozni izmosabb sráccal.
2021. márc. 26. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
70%
11-es válaszoló! És a torkodra is élvezett vagy mi volt a vége?
2021. márc. 27. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
100%
Volt bizony nekem is erőszakos partnerem... Hármasoztunk (mindhárman 20-23 közöttiek vagyunk), aztán végül engem dugott az aktív srác. Fájt mert nagy volt neki, és nem hagyta abba mikor többször is kértem, vagy fél órán keresztül szenvedtem mire belém élvezett. A harmadik srác pedig még le is fogott időnként, mikor már el akartam szökni az aktív farka elől.
2021. márc. 29. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 sandrisbp ***** válasza:
100%
Én nagyon szeretek szopni, de mélytorkozni nem tudok (AKTÍV OLDALRÓL IS UTÁLOM!),mert öklendeznem kell tőle, ha annyira hátra nyomja valaki. Ezért, meg fiatalkori emlékek miatt azt is utálom, ha valaki azt gondolja, hogy az, hogy szopom, feljogosítja arra, hogy rányomja a fejemet a farkára. Pedig sokan azt, hogy szopatnak, eleve dominanciának élik meg, és épp ezért ezt csinálják - mintha mindenki, aki szívesen szop, egyben szub is lenne. Amúgy nehéz ez, egyszer, még huszonévesen felmentem egy utcán megismert izmos, jóképű negyvenes pasihoz, és nem tisztáztuk előre, miben vagyok benne. Én csak lightos dolgokra gondoltam, kézimunka, orál, ő meg egy idő után a hasamra fordított és betette... én ugyan rögtön mondtam, hogy ezt nem akarom, de le se szarta - nyilván azt hitte, ez csak afféle megjátszás.... aztán végül addig haraptam a kezét, amíg végre abba nem hagyta és el nem tudtam menekülni, de elég rossz volt. Gyakorlatilag megerőszakolt - mondjuk belém élvezni már nem tudott, de ennyi is túl sok volt nekem ebből. Tőlem totál idegen ez, mert én csak akkor tudom élvezni a szexet, ha az a másiknak is örömet okoz - de úgy látszik, elég sokan nem így vannak huzalozva.
2021. ápr. 29. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
100%
Egyszer volt hármasban részem. Aztán ott volt hogy lefogott az egyik és keményen berakta. Az nagyon rossz volt. És mivel a számba volt a másik farka kiabálni se tudtam. :( Aztán persze leesett neki de a durva hogy nem hagyta abba ekkor se. Szerintem ezt élvezte...
2021. jún. 6. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonymousreview60 ***** válasza:
100%

Ezen a téren laikus hetero vagyok, nézzétek el nekem!

"ne tudjam elnyomni a fejem" Ez nemi erőszak. Az nem opció, hogy harapsz, hogy ő maga hagyja abba? Vagy csak egyszerűen nem szopsz, az neki nem élvezet.

2021. jún. 12. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 sandrisbp ***** válasza:
100%

#16:

Ha sokkal erősebb a másik, a farkába harapás elég szerintem veszélyes opció, ha nem akarod, hogy utána kiverje a fogad....

Az meg, hogy egyszerűen nem szopsz, nem működik, mert aki ilyen domináns erőszakos bika, az egyszerűen csak szájbakúr, keményen, te ott csak egy élő fleshlight vagy. Nem attól fog elélvezni, hogy te milyen jól szopsz, hanem attól, hogy olyan mélyre beteszi a szádba, amennyire fizikailag bírja, és ha öklendezel, az nem zavarja, sőt.

2021. jún. 13. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonymousreview60 ***** válasza:
100%
#17: Ez logikus. A "Garp szerint a világ" péniszleharapós jelenete jutott eszembe. A férfi -> nő nemierőszak sem egyszerű eset, de nektek sem könnyű.
2021. jún. 14. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
100%
Nem hiszem hogy mikor a másik erősebb akkor az ember mer ilyet tenni. Inkább reménykedik, hogy mindjárt vége. Én így voltam.
2021. jún. 14. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
100%
Én is reménykedtem, megváltás volt mikor végre belém élvezett 😄 mivel erősebb volt nálam, el sem tudtam volna szökni előle közben 😆 visszagondolva izgi volt, de akkor ott helyben nem igazán élveztem 😅
2021. jún. 14. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!