Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Gáz ha egy lány keres a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gáz ha egy lány keres a pasijának szexpartnert a bi vágyaihoz?

Figyelt kérdés
A Facebookon írtam ki pár csoportba hogy meleg/bi fiúkkal ismerkednék. És meglep, hogy mennyien beszólnak. Titeket zavarna ha tudná a csaj? Szerintem a mi magánügyünk hogy mi megbeszéltük és mehet. Próbálom megérteni ebben mi lehet zavaró? Meg jöttek a beszólások hogy kamu, stb. Még ha hármashoz keresnék érteném. De miért kamu az ha a csaj keres mert a pasinak nincs annyi ideje? Miért ne létezhetne ilyen?
2020. okt. 28. 10:11
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
10%
Ultra gáááz...
2020. okt. 28. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
90%
Mert ne a csaj keressen a pasijának pasit. A pasijával kell hogy meglegyen a szimpátia és nem veled. Képet sem veled kell cserélni, hanem a pasiddal hogyha oda jut a dolog. Továbbá lehet hogy te tudsz a dologról hogy a pasid mit csinál, de a meleg pasi szemszögéből nézve ez az ő személyes dolga is amihez nem kér csaj kerítőt... Ha kicsit belegondolsz teljesen érthető. Egyébként ha a pasid farokra vágyik, akkor oldja meg. Ha ennyire nincs ideje hogy egy ilyet lefixáljon, akkor a találkozóra hogy lenne???
2020. okt. 28. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Ezt a nincs ideje keresni,mert kvra elfoglalt. Hagyjuk. Ha az ember igazán akar valamit az életben. Arra fordít időt.
2020. okt. 28. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

ma 10:24

Na ezen érdemes elgondolkodni.

Ha ennyire nincs ideje hogy egy ilyet lefixáljon, akkor a találkozóra hogy lenne???

2020. okt. 28. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

Ah nem voltam pontos. Igazatok van. Szóval a megállapodás, hogy tudnom kell kivel szexel. Viszont ha találok olyat aki arckép nélkül is bevállalná csak test és farok képpel.

Na azt összekapcsolom vele. Azaz végülis "előszűrök" csak. De ezt egyből el is mondom. Így hogy látjátok?

2020. okt. 28. 10:40
 6/12 anonim ***** válasza:
41%
Ez nem gáz, hanem öngól.
2020. okt. 28. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Na pont itt a baj, hogy előszűrsz. Nem a te dolgod. A pasid döntse már el, hogy a beszélgetésben vagy a képben megfogta-e valami. Semmi keresnivalód nicns ebben a dologban.
2020. okt. 28. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Kocsit fura, de en megertem h szereted a pasid es csak jot akarsz neki... de kereshetnel egy bi fiut es akkor te is benne lehetnel a buliba... szerintem ez igy lenne fdr.. na csak a pasid kapja a jot... teged meg ragjon a kefe...

Ui. Amugy ha van kedvetek en meleg a parom bi fiu... mi is osszehozhatunk valamit...

2020. okt. 28. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
85%
Írj rám kérdező, szívesen benne vagyok így arc nélkül képcserében és szimpátia esetén többen.
2020. okt. 28. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Hát egy fiatal jelölt csak lesz.
2020. nov. 16. 14:16
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!