Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Gáz ha egy lány keres a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gáz ha egy lány keres a pasijának szexpartnert a bi vágyaihoz?

Figyelt kérdés
A Facebookon írtam ki pár csoportba hogy meleg/bi fiúkkal ismerkednék. És meglep, hogy mennyien beszólnak. Titeket zavarna ha tudná a csaj? Szerintem a mi magánügyünk hogy mi megbeszéltük és mehet. Próbálom megérteni ebben mi lehet zavaró? Meg jöttek a beszólások hogy kamu, stb. Még ha hármashoz keresnék érteném. De miért kamu az ha a csaj keres mert a pasinak nincs annyi ideje? Miért ne létezhetne ilyen?
2020. okt. 28. 10:11
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
81%
Szerintem nem gáz sőt jó dolog de a végső döntést hogy kivel lesz nyilván a férfi hozza meg és ne te
2020. nov. 17. 05:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
81%
Szerintem egyáltalán nem gáz. És be is szállnál 3nak?
2021. márc. 28. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!