Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Normális, ha ezek után bűntuda...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális, ha ezek után bűntudatom és szégyenérzetem is van (egyebek mellett)? Továbbiak lent...

Figyelt kérdés

Szóval most kezdtem szeptemberben az egyetemet és albérletben lakom, ahol rajtam kívül van még két pár. Mindenkivel jól kijövök és van egy srác (legyen most dani), aki angyon bejött, noha tudtam, hogy biztos heteró, mivel uyge van barátnője.

Én persze ettől függetlenül sóvárogtam utánna, mint a tiltott gyümölcsre, de semmi konkrét dolgokat, utalásokat nem tettem. Tiszteletetben tartottam, hogy párkapcsolatban van. Amúgy egyáltalán nem szégyenlős, van, hogy félmeztelenül/boxerben viszi a mosnivalót, vagy úgy jön ki a fürdőből, és talán ilyenkor árulhattam el magam véleleten.

Lényeg a lényeg, múlthéten kedden délután sokat beszélgettünk, és teljesen egy nevezőre kerültünk, majd ezt a beszélgetést az én szobámban folytattuk, mivel úgysem járt még ott ben és megmutattam neki a könyveimet. Egyre jobban nevetgéltünk elvoltunk, aztán hirtelen megcsókolt. DE nem szenvedélyesen, meg szinte semmi nem volt csak egy kis csók, én meglepődtem, hogy mivan, amit ő is észrevett és enézést kért, majd kicsire rá kiment a szobámból. űén meg nem tudtam, hogy mivan és kétségekkel feküdtem le aludni aznap este.

Másnap, mikor elment a barátnője itthonról ő átjött hozzám. Reggel 9 volt én is és még ő is pizsamában. És megkérdzte, hogy haragszom e amiatt amit tegnap tett. Én mondtam, hogy nem, csak nagyon furcsa volt, stb, stb...

Ő ezt egy mosollyal nyugtázta és mondta, hogy akkor esetleg folytathatnánk, én elkezdtem mondani, hogy szerintem nem jó ötlet, de nem tudtam befejezni a mondatot, mert ő már megin "rajtam volt". Aminek a vége az lett, hogy én leszoptam őt, és ezután ő kirohant a szobámból.

Azóta kerülöm őt, és ő is engem, bennem meg kettős érzések kavarognak. Egyrészt jó érzés, hogy egy ilyen szép pasit sikerült "magamnak kapnom", de azt árnyékolja, hogy bolodog párkapcsolatban él, amit én nem akarok elrontani, mert a barátnőjével is jól kijövök. Annyira furcsa ez az egész.

Tudnátok segíteni, hogy mit csináljak, vagy egyáltalán miért csinálta ezt?

Troll válaszokat nem kérek, nem fizethetek azokkal a boltban.



2020. nov. 16. 21:21
1 2 3
 11/23 A kérdező kommentje:
Rendben, akkor megvárom, hogy elmenjen a barátnője és bekopogok hozzá.
2020. nov. 17. 12:55
 12/23 A kérdező kommentje:

Szóval... megvolt a nagy beszélgetés, aminek a vége jólsejtettétek, hogy mi lett.

Elmondása szerint ő még mindig szereti a barátnőjét, és nem is akarja elhagyni, amit ugye én sem akarok, de mondtam neki, hogy akkor tartsuk titokban, és mit szólna hozzá a barátnőd? Erre csak azt mondta, hogy nem kell tudnia, ez csak a kettőnk játéka.

Nem mondom, hogy megnyugtatott, de abban biztos vagyok, hogy tényleg ne mondjam meg a barátnőjének ami köztünk van.

2020. nov. 17. 17:36
 13/23 anonim ***** válasza:
23%
szánalmas...
2020. nov. 17. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
90%
Ő is viszonozta a kényeztetést?
2020. nov. 17. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
11%

Szóval? Ki csinálta kinek és mit?


Egyébként túl sokat gondolsz a csajra. Egy - ha nem tudja, akkor nem is bánja, kettő - a megcsalást a pasi követi el nem te. Te csak szexelsz. Pont.

2020. nov. 17. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 A kérdező kommentje:

Igen, az lehet, hogy túl sokat gondolok rá, de lehet azért mert barátomnak tekintem a csajt.

Nem akarok részletekbe belemenni, de kölcsönös orál volt, meg petting.

2020. nov. 17. 18:16
 17/23 anonim ***** válasza:
64%
A barátságot túlbecsülik.
2020. nov. 17. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
100%

Igaz az, hogy ha elmondanád a lánynak, hogy mi történt, azzal a srácot árulnád el. De ha hallgatsz, akkor meg a lányt vered át. Ha mindkettőt el akarod kerülni, akkor pedig arról kell lemondanod, hogy a sráccal kavarj.

Viszont elméletben, akár mással is kavarhatnál, hacsak nem vagy belé szerelmes.


Egy olyan történet jutott eszembe, amikor egy barátom várta, hogy a másik srác elhagyja a barátnőjét őérte. Várt, várt, és ez nem történt meg. Hiszen eléggé kényelmes két vasat tartani a tűzbe úgy, hogy nem neki kell a következményeket viselnie, hanem másoknak. És hagyta, hogy mások szenvedjenek azon az áron, hogy ő fenntartsa a számára kényelmes helyzetet.


Abszolút megértem, hogy nagyon jót tesz számotokra ez a tapasztalatszerzés vagy - ahogy ő fogalmazott, - "játék". Viszont mi lesz azzal a feszélyezettség érzéssel, amiről beszéltél? Ez nem fog elmúlni csak úgy magától. Megosztottad vele is, hogy nem érzed magad teljesen megnyugodva?

2020. nov. 18. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
100%
16 - te fiu, kene neked valaki, akivel ehm.. elfelejtened kicsit a mindennapokat ;)
2020. nov. 18. 05:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
50%

Megkéne kérdezd a srácot hogy nem csak úgymond látszatként van a barátnője és nem e meleg igazából.

De ha bűntudatod van hagyd a srácot és keres inkább más párt akivel viszont szerethetitek egymást. Hid el sokkal jobb mint egy szex kapcsolat

2020. nov. 18. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!